«Моє село через 20 років»

В навчальних закладах району триває конкурс «Моє село через 20 років», започаткованийз метою залучення підростаючого покоління до вивчення історії, географії, культури рідного краю; виховання патріотизму любові до своєї малої батьківщини.

Завдання конкурсу:

формування поняття толерантності як шанобливого ставлення до багатого різноманіття культур, визнання прав, переконань, індивідуальності за кожною людиною, народом;

активізація пошукової, науково-дослідницької і творчої діяльності учнів і педагогів з питань історії рідного краю.

Учасники:

1) учні 4-х – 10-х класів загальноосвітніх шкіл;

2) вихованці гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості (вік вихованців – 10-16 років),

3) вчителі загальноосвітніх шкіл, керівники гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості (як керівники дитячих творчих колективів).

Номінації конкурсу:

• мистецтво – авторські вірші або пісні;
  • фото(відео) – презентація проекту «Моє рідне село через 20 років»;
  • декоративно-ужитковий – виготовлення макету «Моє село через 20 років» ( матеріал за вибором виконавців: пінопласт, деревина, папір, картон, глина та ін).

Вимоги до робіт: розкрити історію, географію, культуру рідного краю(малої батьківщини), яку діти бачать через 20 років; використання фактичної інформації про населений пункт.

Враховується оригінальність, реалістичність, естетичність виконання робіт, розкриття теми.

На роботах зазначається: назва ; прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів); вік; назва навчального закладу; ініціали та прізвище керівника.

Творчі роботи не рецензуються і не повертаються.

cropped-logo_