На апаратній нараді районної державної адміністрації окреслено ряд першочергових завдань

Під час проведення апаратної наради голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на вжиття заходів з підготовки матеріалів до проведення публічного звіту голови районної державної адміністрації за 2017 рік та публічного звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

Керівник району окреслив ряд завдань, спрямованих на реалізацію в районі медичної реформи в частині забезпечення належного матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я, підключення їх до мережі Інтернет, будівництва нових приміщень АЗПСМ. Особливу увагу голова районної державної адміністрації О.Лукашов звернув на виконання в районі Урядової Програми отримання безкоштовних препаратів «Доступні ліки», відповідно до якої асигнування у 2017 році склали 412,300 грн. План асигнувань на 2018 рік становить 575,900 грн. Станом на 01 лютого 2018 року використано 13 911,55 грн.

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов наголосив на вжиття заходів із запровадження в районі освітньої реформи, у рамках якої перші класи будуть працювати за програмою «Нова українська школа». Це в свою чергу передбачає проведення модернізації матеріально-технічної бази.

Підкреслив про необхідність в оснащенні 6 кабінетів із предметів природничо-математичного напрямку на умовах залучення коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, придбанні шкільного автобусу на умовах співфінансування для опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області». Зауважив на проведенні заходів, спрямованих на покращення фізичного виховання школярів.

У ході проведення наради керівник району надав доручення начальникам відповідних структур на забезпечення підготовки спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту району до проведення комплексної перевірки з питання виконання завдань цивільного захисту, технічної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби у районі, а також, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Прочитано 66 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh