На базі Знам’янського району відбулася виїзна нарада для директорів інтернатних закладів області

У нараді, мета якої – ознайомлення з роботою відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у селі Дмитрівка, взяли участь заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації — керівник апарату обласної державної адміністрації С.Лобанова, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.Догаров, перший заступник голови Знам’янської районної адміністрації О.Грінчак та директори інтернатних закладів області.

Протягом 2016-2017 років це приміщення було капітально відремонтовано, зокрема, реконструйована система опалення, утеплені стіни, проведені внутрішні оздоблювальні роботи. Подвір’я відділення заасфальтоване, має нову огорожу. У планах провести озеленення прилеглої території. 

Восени 2018 року в житлові кімнати першого поверху оновленого приміщення заселили 25 підопічних. З урахуванням кімнат на другому поверсі тут можуть мешкати 35 чоловік.

Крім умебльованих житлових кімнат у відділенні є їдальні, побутові кімнати з пральними та сушильними машинами, пресами для прасування білизни, оснащені санітарні кімнати, сучасно обладнаний харчоблок. Також є кімнати відпочинку з телевізорами та м’якими меблями. Підопічних забезпечують харчуванням, одягом, побутовими речами та надають медичні і соціальні послуги.

Гості оглянули приміщення та поспілкувались з підопічними закладу, поцікавившись умовами проживання.

В підсумок свого виступу, під час виїзної наради, директор депаратаменту соціального захисту ОДА О.Догаров наголосив про те, що даний заклад є прикладом того, як мають бути облаштовані стаціонарні відділення.

Прочитано 107 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh