На Знам’янщині відбувся фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів»

09 квітня 2016 року

Ми всі – велика українська родина. Родина до родини – то і є народ. Пісня – наш духовний скарб, що єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич співучого краю.

09 квітня 2016 року, у Дмитрівському сільському будинку культури відбувся XXV районний тур Всеукраїнського свята вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» та свято хореографічного мистецтва «Весняні ритми».

Учасників мистецького заходу вітали керівник апарату районної державної адміністрації О. Слюсаренко та Дмитрівський сільський голова Н. Стиркуль.

Господарі свята зустріли учасників виступом колективу барабанщиць районного ЦДЮТу, а завершив свято аматорський хоровий колектив Дмитрівського СБК.

Цього року у святі прийняли участь колективи з Диківського, Дмитрівського, Іванковецького, Казарнянського, Трепівського, Мошоринського сільських будинків культури та районного будинку культури.

Олена Олександрівна щиро подякувала всім учасникам заходу за яскраві виступи та відданість українським традиціям.

Всі учасники свята отримали дипломи та пам’ятні подарунки.