На Знам’янщині відкрито перший районний центр медико-психологічної реабілітації учасників АТО

14 жовтня 2015 року

У День захисника України, свята Покрови Святої Богородиці та День українського  козацтва, на Знам’янщині голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко та голова Знам’янської районної державної адміністрації Ю.Гугленко відкрили Регіональний центр медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, яке відбулося відповідно до програми організації надання медико-психологічної допомоги в Кіровоградській області.

 

На це свято завітали воїни-учасники АТО, лікарі, військові, правоохоронці, представники мас-медіа області та району, громадськість.

 

Відкриваючи Регіональний центр медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко зазначив, що головний напрямок роботи закладу – реабілітація після перебування в зоні АТО, психологічна допомога бійцям, адаптація до «життя без війни», повернення до соціуму, робота з родинами, які втратили в зоні АТО своїх рідних.

Очільник області висловив слова подяки голові районної державної адміністрації Ю.Гугленку за значний вклад у вирішенні соціально-побутових проблем військовослужбовців, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції на сході України та їх родин, а також родин військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

 

– У Центрі, який очолить психолог О.Стаднік, працюватимуть лікар-реабілітолог, психолог та медична сестра, – зазначив голова районної державної адміністрації Ю.Гугленко. – Кожен з них має власний напрямок роботи та буде забезпечувати морально-психологічну реабілітацію мобілізованих і демобілізованих військових та членів їх родин. Усі методичні рекомендації і програми представниками Центру розробляються на основі консультацій з практикуючими психологами, лікарями, волонтерами, громадськими активістами і самими військовими.

 

Щиро привітав учасників заходу з відкриттям другого в області закладу, який буде працювати з психологічним станом мобілізованих і демобілізованих військових, головний лікар Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів Г.Сябренко та вручив подяку голові районної державної адміністрації Ю.Гугленку.

– У Знам’янському районі сьогодні за підтримки Центру медико-психологічної реабілітації військових «Компас», який функціонує при обласному госпіталі для ветеранів, відкривається перший районний центр реабілітації, – підкреслив головний лікар цього медичного закладу Г.Сябренко. – До кінця року планується відкрити 20 таких центрів, працівники яких будуть надавати психологічну допомогу людям, які повернулися із зони АТО, а також їх близьким.

 

Знам’янський Регіональний центр медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції розташований на території центральної районної лікарні.

 

На завершення заходу голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко щиро привітав присутніх з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва, побажав його учасникам міцного здоров’я, достатку та миру в країні!

Прочитано 153 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh