На Знам’янщині вшанували пам’ять Тараса Шевченка

В цей день виповнюється 204 роки від дня народження українського письменника та поета Тараса Григоровича Шевченка. Цього дня по всій країні та за кордоном, де живуть українці, заплановані проведення урочистих заходів, поетичних вечорів.

Значення його творчої спадщини для української культури важко переоцінити. Його «Кобзар» започаткував новий етап у розвитку української мови і літератури, а його живописна творчість стала визначним явищем не тільки українського, а й світового мистецтва.

Вся творчість Шевченка зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини. Його думи, його пісні, його боротьба за долю трудового люду були думами, піснями і боротьбою мільйонів.

За участі керівництва Знам’янської районної державної адміністрації, районної ради, відбулося урочисте вшанування пам’яті Кобзаря та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку у м.Знам’янка.

війпрок