На Знам’янщині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2019 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з демократичної республіки Афганістан відбулися панахида за загиблими воїнами-інтернаціоналістами, урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям в місті Знам’янка.

У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а й висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військовий обов’язок в «гарячих точках» планети.

Ця війна забрала тисячі українських життів. Ще тисячі залишились інвалідами. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

В урочистих заходах вшанування взяло участь керівництво районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, воїни-інтернаціоналісти, учасники антитерористичної операції, громадськість району та міста.

Уроки війни в Афганістані сплачені життям тисяч солдатів. І нинішнє покоління зобов’язане завжди пам’ятати про ті драматичні події, адже ця війна безпосередньо торкнулася долі багатьох наших співгромадян, стала частиною історії нашого народу.

Із 17 офіцерів та 194 юнаків міста Знам’янка і Знам’янського району, 8 – не повернулися на рідну землю, з них 6 – жителі району.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови районної державної адміністраії Олена Грінчак зазначила, що ветерани війни в Афганістані традиційно відзначали ці пам’ятні дні як свято завершення останньої війни, де брали участь сини України. Нажаль, роковини останніх років співпали з війною, що відбувається на Сході нашої держави. Війною яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні. І знову серед тих хто боронить країну стоять воїни-афганці.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто поклав своє життя, виконуючи військовий обов’язок на території інших держав.

Крім того, учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан району були виплачена матеріальна допомога на загальну суму 26 900 грн. та

вручені медалі «Честь. Мужність. Пам’ять» до 30-річчя виведення військ з Афганістану». Матері військовослужбовця, загиблого в Демократичній Республіці Афганістан, Лідії Назарівні Чемерис, жительки с.Коханівка, виплачена матеріальна допомога у розмірі 5,0 тис.грн.

Прочитано 96 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh