Нагальні питання пільгового перевезення в районі

24 травня 2016 року

Нагальні питання щодо стану виконання умов договорів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах та забезпечення пільгового перевезення на території району порушив голова районної державної адміністрації О.Лукашов під час зустрічі із сільськими головами та перевізниками району, за участю голови районної ради С.Макаренка.

Автобусна маршрутна мережа району налічує 16 маршрутів, які працюють в звичайному режимі загального користування. Послуги з перевезення пасажирів надають 3 перевізники, а саме: ТОВ «Трепівська сільгосптехніка» (обслуговує 1 маршрут), ФОП Постика В.М. (8), ФОП Назаренко В.Г. (8).

У 2015 році відшкодування збитків за пільгове перевезення громадян здійснено за рахунок Державного бюджету на суму 679,5 тис. грн.

Начальник управління соціального захисту населенняя райдержадміністрації А.Іванова проінформувала, що відсутність фінансового забезпечення передбачених законодавством пільг на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян призвела до того, що з 1 квітня ФОП Назаренко В.Г., а з 19 квітня 2016 року ТОВ «Трепівська сільгосптехніка» та ФОП Постика В.М. припинили здійснювати перевезення пільгових категорій громадян, у тому числі й учасників АТО.

Разом з тим, були вжиті заходи щодо відшкодування пільгового перевезення з районного бюджету та за рахунок субвенцій, наданих сільськими бюджетами на ці цілі.

Станом на 23 травня 2016 року виділені кошти на загальну суму 73,1 тис.грн., а саме: кошти районного бюджету – 50 тис. грн., сума субвенцій сільських рад районному бюджету – 23,1 тис. грн., з яких у січні 2016 року використано 58,9 тис. грн.

В обговоренні порядку денного взяли участь сільські голови, депутати районної ради та перевізники району.

За пропозицією голови районної державної адміністрації О.Лукашова, керівники органів місцевого самоврядування та перевізники дійшли спільної згоди щодо механізму оплати за перевезення фактичної кількості населення пільгових категорій, починаючи з 1 червня 2016 року.

Прочитано 95 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh