Напередодні 8-го березня в районі привітали мешканок відділень стаціонарного догляду для постійного проживання у селах Дмитрівка та Мошорине

По справжньому весняною, радісною та сповненою надій видається атмосфера напередодні одного з найпрекрасніших та найжіночніших свят – Міжнародного жіночого дня, який відзначається 8 березня. І дуже важливо, щоб передсвятковий настрій завітав до кожної жінки – мами, бабусі, дружини, коханої, доньки, сестри.

З особливими передчуттями на поздоровлення, увагу та турботу в ці дні чекали й мешканки відділень стаціонарного догляду для постійного проживання у селах Дмитрівка та Мошорине. Привітати з 8 березня приїхали перший заступник голови Знам’янської районної адміністрації О.Грінчак та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району Н.Олефірова.

Адресуючи жінкам найтепліші слова привітань, Олена Анатоліївна та Наталія Іванівна, перш за все, побажали всім миру на українській землі, а також міцного здоров’я, добра та віри в краще майбутнє. Крім цього, жіночій частині мешканців відділень гості вручили подарунки та солодощі.

Адже поряд із забезпеченням належного побуту, щоденних потреб мешканців відділень стаціонарного догляду для постійного проживання, не менш важливим для них є спілкування, позитивні емоції, особливо у святкові дні.

 

Прочитано 61 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh