Нарада директорів опорних навчальних закладів та завідувачів філій району

Заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак взяла участь у нараді директорів опорних навчальних закладів та завідувачів філій району з питань забезпечення дітей харчуванням у ДНЗ та ЗНЗ району.

У рамках контролю за ходом усунення недоліків, виявлених під час проведення перевірки дотримання норм харчування учнів у ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів», філії «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів», заслухано звіти керівників даних освітніх закладів.

В рамках наради також розглянули питання щодо змін пов’язаних із впровадженням нового Закону України «Про освіту», а саме у статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти», в якій наголошується необхідність оприлюднення інформації про діяльність освітнього закладу на сайті установи.

Також під час наради розглянули питання щодо трудових відносин у системі загальної середньої освіти у рамках впровадження нового закону про освіту, заслухали інформацію про особливості підготовки та організованого проведення ЗНО випускників шкіл у 2018 році.

Прочитано 51 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок