Нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради були розглянуті питання щодо підготовки та належного проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання, вжиття заходів із проведення оздоровчої кампанії, необхідності організації та підготовки закладів соціальної сфери району для сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 року.

Особливу увагу голова райдержадміністрації Олександр Сергійович звернув на вжиття заходів щодо запровадження реформи первинної медицини в районі. У квітні 2018 року розпочалася широкомасштабна національна кампанія «Обери свого лікаря». Цей процес є складовою частиною реформи медицини, а саме її першого етапу – реформи первинної ланки. Керівник району наголосив на необхідності широкого висвітлення цього питання у районих засобах масової інформації, оскільки питання реформи медицини турбують усіх громадян.

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов зауважив на необхідності неупередженого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених питань та забезпечення вимог Закону України «Про звернення громадян.

Крім того, Олександр Сергійович також звернув увагу на стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації.

війпрок