Нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов розпочинаючи апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації наголосив, що 30 червня 2019 року в нашому районі будуть проведені додаткові вибори депутатів Дмитрівської сільської ради.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Слюсаренко доповіла про готовність виборчих дільниць Знам’янського району на постійній основі до вищезгаданих виборів.

Під час наради голова райдержадміністрації Олександр Сергійович акцентував увагу начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Т.Бабіч на забезпечення належного контролю за станом підготовки закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року; начальника управління соціального захисту населення А.Іванової – на належному проведенні оздоровчої кампанії, забезпеченні своєчасного перепризначення субсидій на житлово-комунальні послуги, проведення рейдів з легалізації заробітної плати під час жнив; головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації Л.Гвоздик на необхідності проведення розширеного засідання організаційного комітету з питання стану підготовки та організації проведення відкритого районного фестивалю народної творчості «Чута-фест».

Також голова райдержадміністрації зазначив, що нагальним залишається питання ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Знам’янського району. Ці роботи мають розпочатися найближчим часом.

Особливу увагу керівник району звернув на вжиття протипожежних заходів під час проведення жнив, проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони купання у заборонених місцях на водних об’єктах району.

Наостанок голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов нагадав присутнім про проведення 35-ї сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 05 липня 2019 року.

cropped-logo_