Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді було розглянуто питання про стан впровадження інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти Знам’янського району.

Відповідно до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, у 2017-2018 навчальному році у 7 закладах загальної середньої освіти району 18 дітям з особливими освітніми потребами надаються освітні послуги у класах з інклюзивним навчанням. Зарахування дітей з особливим освітніми потребами до класів з інклюзивним навчанням здійснюється в установленому порядку відповідно до висновків обласної психолого-медико-педагогічної консультації та висновків лікарсько-консультативної комісії .

Здійснюється психолого-педагогічне супроводження дітей з особливими освітніми потребами працівниками психологічної служби та відповідними педагогічними працівниками.

Оплата праці педагогічних працівників за роботу в інклюзивних класах здійснюється відповідно до укладених договорів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак акцентувала увагу присутніх на необхідність належної підготовки та проведення заходів до Міжнародного дня сім’ї, Дня вишиванки та конкурсу «Генетичний код нації».

Також Олена Анатоліївна звернула увагу на вжиття заходів із своєчасного і оперативного призначення субсидій громадян, які їх потребують

Прочитано 60 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок