Нарада з питань організації оздоровлення дітей району

10 липня 2019 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Грінчак відбулася нарада з питань організації оздоровлення дітей Знам’янського району.

В ході наради Олена Анатоліївна зазначила, що одним із пріоритетних напрямів реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими послугами.

На порядку денному були розглянуті питання:

Про стан оздоровлення дітей району у 2019 році за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алла Іванова проінформувала про оздоровлення дітей району станом на 10 липня 2019 року за рахунок коштів місцевого бюджету. Також у нараді взяли участь Олексій Кондратенко — голова Мошоринської сільської ради та Леонід Шульга — голова Петрівської сільської ради із внесенням пропозицій щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

За результатами наради прийняті відповідні рішення та взято під контроль проведення оздоровчої компанії дітей району.

cropped-logo_