Нарада з питання організації пільгового перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

10 вересня 2019 року перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Олена Грінчак за участю Мошоринського сільського голови Олексія Кондратенка та в.о. старости Цибулівського старостинського округу Дмитрівської об’єднаної територіальної громади Людмили Таранець провела нараду з питання організації пільгового перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які обслуговує приватний перевізник Володимир Назаренко.

Під час наради обговорено стан фінансування пільгового перевезення за фактично перевезену пільгову категорію громадян. Крім того, обговорено стан дорожнього покриття по яких здійснюється рух приміських автобусних маршрутів та діяльність нелегальних таксі, які перешкоджають роботі легальним перевізникам в галузі пасажирських перевезень.

За результатами проведеної наради прийнято відповідні рішення та надані доручення.

cropped-logo_