Нарада з питання відновлення приміського автобусного маршруту Знам’янка-Гостинне

16 вересня 2019 року перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Олена Грінчак провела нараду за участю ініціативної групи с.Гостинне та приватного перевізника Михайла Цигульського з питання відновлення приміського автобусного маршруту Знам’янка-Гостинне.

З метою позитивного вирішення даного питання Оленою Грінчак неодноразово проводилися зустрічі з приватними перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на території району, Дмитрівською об’єднаною територіальною громадою та ініціативною групою с. Гостинне.

На даний час жителями с. Гостинне та приватним перевізником здійснюється обговорення щодо вартості проїзду та кількості виконання рейсів на маршруті.

Враховуючи важливість вирішення транспортної проблеми Олена Анатоліївна висловила сподівання, що найближчим часом буде відновлений приміський автобусний маршрут загального користування Знам’янка-Гостинне.

За наслідками проведеної наради прийняті відповідні рішення та надані доручення.

cropped-logo_