Власний будинок – запорука сімейного добробуту!

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі виконує покладені на нього завдання шляхом надання індивідуальним сільським забудовникам державні пільгові кредити під 3 % річних, а у сім’ї на утримані яких знаходяться троє і більше неповнолітніх дітей, звільняються від сплати відсотків за користування кредитом. Позичальниками за рахунок кредитних ресурсів фондів можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузях агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих у межах району. Кредит забудовникам надається на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в  якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям  (мати/батько віком до 35 років) – до 30 років.
У 2015 році повністю відновлене фінансування обласної програми «Власний дім» і Фондом планується вдвічі збільшити фінансування в поточному році на загальну суму 1 731,8 тис. грн.
На офіційному сайті  Фонду  (v-dim.in.ua)  Ви зможете знайти всю необхідну  інформацію про діяльність та умови співпраці з Фондом. Ви також можете ознайомитися з умовами та вимогами отримання державного кредиту на власне житло під 3% річних, а у деяких випадках і під 0%.

я маю право
держслужба