Нові шкільні автобуси для учнів району

З метою створення належних умов навчального процесу в освітніх закладах району забезпечено підвезення 564-х учнів, які проживають на відстані більше 3-х кілометрів від навчального закладу і потребують підвезення до школи, від загальної кількості 2450 дітей, що становить 23% або 100% від кількості дітей, які цього потребують. Шкільними автобусами також підвозяться 19 педагогічних працівників.

12 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов та голова районної ради Сергій Макаренко передали колективам опорного навчального закладу «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та філії «Цибулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» шкільні автобуси, які були придбані за рахунок залишків освітньої субвенції у сумі 3 696,0 тис. грн.

В ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» потребують підвезення 69 дітей, у філії «Цибулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – 24 учні та 2 вчителя.

Саме належна організація підвезення дітей, які проживають за межею пішохідної доступності, до навчальних закладів сприяє створенню умов для безпеки дітей, збереження їх здоров’я, а також ефективному використанню бюджетних коштів, кадрового потенціалу педагогічних працівників та розширенню можливості для гурткової та позакласної роботи.

Прочитано 93 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh