Новини Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості 

 

 

Ярмарок вакансій для  мешканців Знам’янщини

В рамках проведення Декади сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО та ООС, Знам’янською міськрайонною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі ТОВ «Знам’янська Агропромислова компанія», Локомотивного депо, Станції Знам’янка проведено ярмарок вакансій. На  захід  були запрошенні близько 30 шукачів роботи.

«Основна мета сьогоднішнього заходу – оперативний пошук працівників для укомплектування вакансій для осіб з інвалідністю, учасників АТО та ООС, таких як: охоронники, чергові стрілочного поста, теслярі, токарі, водії автотранспортних засобів, інженери, дефектоскопісти та інші» – розпочинаючи ярмарок вакансій,  сказала Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії.

Представники кадрових служб Локомотивного депо та Станції  Знам’янка розповіли про умови працевлаштування на підприємства залізниці. Помічник начальника з кадрів станції Знам’янка Ігор Костенко розповів про наявні вакансії на підприємстві, ознайомив присутніх з умовами та оплатою праці, також наголосив, що на залізничному підприємстві діє медичне страхування та можливість оформлення двох безкоштовних квитків на залізничний транспорт протягом року. Представник товариства «Знам’янська Агропромислова компанія» Оксана Ратушна теж ознайомила присутніх з умовами праці на сільськогосподарському підприємстві, графіком роботи та оплатою праці.

Також В.Саржевська  ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості. Зупинилась і на електронних сервісах державної служби зайнятості, зокрема можливостях веб-сайту «Єдине соціальне середовище зайнятості», основні переваги  якого — зручний та швидкий пошук вакансій по всій Україні, електронні кабінети, як для роботодавців так і шукачів роботи, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги» та ін.

 За результатами проведеного заходу, одна особа забажала отримати направлення на роботу в Станцію Знам’янка та одна особа в ТОВ «Агропромислову компанію».

Проведення таких ярмарків – ще один крок до якісного, адресного вирішення проблеми зайнятості осіб з інвалідністю. Бажання безробітних, роботодавців та посередника між ними – служби зайнятості, – єдина: робота, що приносить задоволення. Це не просто слова, це – конкретні дії.

 

Тренінг з протидії торгівлі людьми

       15 листопада 2019 року в рамках реалізації проекту «Посилення боротьби з торгівлею людьми та кіберзлочинністю в України» в приміщенні міської бібліотеки №3 проходив тренінг з поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Захід проводився представниками Громадської організації «Обласний жіночій інформаційний центр» з ініціативи відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради Кіровоградської області. В роботі заходу прийняла участь і представник Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, відділу активної підтримки безробітних, провідний фахівець з профорієнтації Наталія Бондаренко.

      Під час тренінгу розглядалися питання: міжнародне та національне законодавство в сфері протидії торгівлі людьми; статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми; нелегальна міграція і торгівля людьми; поняття «торгівля людьми»; форми «торгівлі людьми»; групи ризику; поняття «складні життєві обставини»;  правові акти з питань надання допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах; наслідки торгівлі людьми для жертви, сім’ї, суспільства, країни;  ідентифікація постраждалих;  процедура встановлення статусу;  допомога постраждалим від торгівлі людьми; суб’єкти взаємодії і їх повноваження;

схеми надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми; роль колективних органів в механізмі взаємодії. В формі колективного обговорення відпрацьовувався алгоритм взаємодії всіх зацікавлених структур щодо попередження торгівлі людьми та виявлення жертв цього ганебного явища.

       За підсумками тренінгу було визначено перелік загальних принципів і взаємодій служб згідно з якими реалізується механізм дії встановлення статусу жертви торгівлі людьми та забезпечення таким особам комплексної допомоги.

 

«Презентація професії – на допомогу молоді»

14листопада 2019 року для учнів Знам’янського ЗШ №7 представниками  Національної поліції та Знам’янського центру механізації колійних робіт спільно із фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було проведено презентації професій «поліцейський» та «залізничник».

Під час заходу, представник Знам’янського відділу поліції – тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника, старший лейтенант Сергій Миронюк, поінформував присутніх про особливості служби в поліції, розповів про вимоги до посади, умови праці, рівень заробітної плати та перспективи кар’єрного росту. Учні отримали інформацію про умови та етапи проходження конкурсу на посаду поліцейського. Дітям було презентовано ряд посад середнього та молодшого посадового складу, які потребують укомплектування.

Тетяна Ямпольська – заступник начальника Знам’янського центру механізації колійних робіт з кадрових питань розповіла учасникам заходу про низку залізничних професій, зокрема про професії «машиніст колійних машин» та «слюсар з ремонту колійних машин та механізмів». Учні отримали багато цікавої інформації, зокрема, про умови працевлаштування та подальшого навчання за рахунок підприємства.

Фахівець з профорієнтації, Людмила Базюк, запропонувала всім бажаючим, пройти психологічне тестування за допомогою веб-базованої платформи:»Моя професія:консультаційна мережа», щоб переконатись у правильності свого вибору.

 

 

«Як обрати професію?»

На сьогоднішній день світ професій настільки різноманітний, а попит на них – дуже мінливий, тому й не дивно, що випускники шкіл часто не можуть визначитись зі своїм професійний майбутнім. Допомогти учням у цій складній справі, проінформувати школярів про актуальні на ринку праці професії, — одна із основних задач фахівця з профорієнтації.

Цього тижня фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості — Людмилою Базюк, для учнівської молоді 10-го та 11-го класів ОНЗ «Петрівський НВК» було проведено профорієнтаційну співбесіду на тему «Моя майбутня професія». В процесі спілкування молодь не тільки отримала багато корисної інформації про актуальні професії, а й цікавилась навчальними закладами, в яких можна здобути омріяну професію, підприємствами та організаціями, до яких можливо працевлаштуватись після закінчення навчання.

Значну увагу було приділено веб-базованій платформі для онлайн тестування «Моя професія: консультаційна мережа». Фахівець зауважила, що однією з найбільших переваг платформи, є можливість проводити профорієнтаційне консультування дистанційно, у зручному для себе середовищі  та отримати комплексний звіт, який допоможе в зробити важливий вибір щодо майбутньої професійної діяльності.

 

 

 

Кар’єрні радники Кіровоградщинивідпрацьовували технікиефективного спілкування з клієнтами

 

Про ефективні методи спілкування з клієнтами, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також надання їм консультацій, йшла мова під час семінару, що відбувся у Кіровоградському обласному центру зайнятості для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

До проведення семінару долучилися фахівціДНЗ «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації» Василь Тимофієв та Наталія Резніченко, Зінаїда Смутчак та Оксана Ситник, доценти кафедри менеджменту, економіки та туризму Льотної академії Національного авіаційного університету, а також представницяцентру медико-психологічної реабілітації КПП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» обласної ради Ганна Колєва.

Про маніпуляції у діловому спілкуванні та протистояння їм, йшла мова на практичному занятті, яке проводили В. Тимофієв та Н. Резніченко. Присутні визначали сутність та особливості маніпуляцій, відпрацьовували техніки протистояння маніпуляціям.

 «З маніпулятивним впливом люди зустрічаються дуже часто, майже щоденно, але не завжди його можуть помітити і тим більше захиститися від нього. Маніпуляції у діловому спілкуванні – це величезний комплекс знань та вмінь як впливати на прийняття рішень іншими особами або цілими групами, для досягнення необхідної мети, так, водночас, і комплекс захисту від цієї корисної та небезпечної «зброї». Цьому всьому треба вчитися», – зазначила Н. Резніченко.

Крім того, мова йшла також про мотиваційні аспекти діяльності персоналу з клієнтами служби зайнятості.Присутні фахівці проявили чималий інтерес до семінару, отримали ґрунтовні відповіді на усі запитання, які їх цікавили, а також отримали практичні навички для подальшого застосування їх під час роботи з відвідувачами служби зайнятості.

Наприкінці тематичного короткострокового семінару, його учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

 

 

«Національна поліція – успішна кар’єра для тебе»

Нещодавно для студентської молоді Знам’янського професійного ліцею представниками Національної поліції спільно із фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було проведено семінар для студентської молоді «Молодь на ринку праці».

Під час заходу, представник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області ознайомила учасників із особливостями служби в поліції, поінформувала про вимоги до посади, умови праці, рівень заробітної плати та перспективи кар’єрного росту.

Начальник сектору кадрового  забезпечення Знам’янського відділу поліції І. Супрунов спільно із т.в.о. старшого інспектора М. Свириденком, ознайомили учасників заходу про умови та етапи проходження конкурсу на посаду поліцейського. Студентам було презентовано ряд посад середнього та молодшого посадового складу, які потребують укомплектування. Так, це:

  • Поліцейський сектора реагування патрульної поліції;
  • Оперуповноважений;
  • Слідчий;
  • Дільничий та ін.

Щоб остаточно впевнитись в правильності свого вибору та більш детально ознайомитись із переліченими посадами, фахівець з профорієнтації Л. Базюк запропонувала всім бажаючим з числа присутніх, пройти профдіагностичне тестування.

 

 

 

«Профорієнтаційне тестування – крок назустріч майбутній професії»

Триває профорієнтаційна робота Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості із учнівською молоддю. Так, в останні дні жовтня, фахівцем центру зайнятості було проведено декілька профорієнтаційних уроків для учнівської молоді, зокрема для учнів ОНЗ «Суботцівська ЗШ», що розташована у с. Суботці. Учнів старших класів було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні, на сьогоднішній день, професії та спеціальності.

Окрім загальної інформації, разом із фахівцем служби зайнятості, учнівська молодь ознайомилась із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет та інтернет-ресурсами, що сприяють пошуку роботи. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра: консультаційна мережа», за допомогою якого молодь може дізнатися про свої професійні нахили і, в результаті, визначитись зі своєю майбутньою професійною діяльністю. Під час спілкування з фахівцем – Людмилою Базюк, багато з учнів виявили бажання зареєструватися та пройти тестування за допомогою веб-базованої платформи.

Наприкінці зустрічі, спільно із класним керівником та представником служби зайнятості, учні описали своє бачення образу професійно успішної людини та визначили основні риси, необхідні для професійної самореалізації.

 

 

«Професійне майбутнє – зроби свій вибір усвідомлено»

 

Цього тижня фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості — Людмилою Базюк, для учнівської молоді старших класів ОНЗ «Мошоринська ЗОШ» та ЗОШ №7, що розташована в селищі Знам’янка Друга, було проведено низку профорієнтаційних заходів, які мали на меті ознайомлення учнів із світом професій, методиками, які сприяють у професійному самовизначенні та, звісно ж із веб-базованою платформою «Моя професія: консультаційна мережа ». Під час проведення заходу діти не тільки отримали багато корисної інформації про популярні професії, а й цікавились навчальними закладами, в яких можна здобути омріяну професію, підприємствами та організаціями, до яких можливо працевлаштуватись після закінчення навчання.

Для учнівської молоді ЗОШ №7, в рамках профорієнтаційного заходу, начальником Знам’янського міськрайонного відділу Філії ДУ «Центр пробації» у Кіровоградській області, Мариною Марулою, було проведено превентивну співбесіду з учнівською молоддю, яка мала на меті попередження скоєння правопорушень серед неповнолітніх та притягнення до відповідальності, у тому числі – кримінальної.

Також, всіх присутніх було проінформовано і про таку форму профорієнтаційної роботи як використання в профорієнтаційних цілях профорієнтаційних терміналів.

 

 

Ярмарок вакансій: мешканці Знам’янщини шукають роботу, а роботодавці-працівників

 

Знам’янською міськрайонною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі ПРАТ «Гарант Метиз Інвест», яке знаходиться  в м. Жовті Води було   проведено ярмарок вакансій. На  захід  були запрошенні близько 20 шукачів роботи.

«Основна мета сьогоднішнього заходу – оперативний пошук працівників для укомплектування таких вакансій, як: слюсар-ремонтник, волочильник дроту, оцинковував гарячим способом, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, гартівник, водій автонавантажувача, майстер з ремонту технологічного устаткування, на яких,  зарплата від 10 тис. до 15 тис. грн » — розпочинаючи ярмарок вакансій,  сказала Тетяна Фарбанець, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії.

Представники кадрової служби ПРАТ «Гарант Метиз Інвест» розповіли про наявні вакансії на підприємстві, ознайомили присутніх з умовами та оплатою праці, графіком роботи. Начальник відділу кадрів  Віта Краєвська запросила бажаючих працювати на підприємтво та повідомили шукачів роботи про можливість проживання в гуртожитку. Безробітні активно  цікавилася перспективами кар’єрного росту, соціальним пакетом та особливостями роботи на підприємстві.

Проведення таких ярмарків — ще один крок до якісного, адресного вирішення проблеми зайнятості населення.

 

 

 

«Знайомимось із законодавством»

В наш час досить актуальною залишається проблема злочинності серед неповнолітніх. Діти, які порушили закон і, відповідно, отримали покарання у вигляді позбавлення волі або з є умовно засудженими, у майбутньому зіткнуться ще з однією проблемою – працевлаштуванням. Переважна більшість осіб, які звільнені з місць позбавлення волі чи являються умовно засудженими, мають труднощі у працевлаштуванні.  Щоб запобігти поширенню злочинності серед неповнолітніх, допомогти учнівській молоді самовизначитись, у тому числі і зі своїм професійним майбутнім, фахівцем служби зайнятості – Людмилою Базюк спільно із начальником Знам’янського міськрайонного відділу Філії ДУ «Центр пробації» у Кіровоградській області, Мариною Марулою, за запрошенням  спеціалізованої школи-інтернату, було проведено захід у рамках «Тижня права».

Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, фахівець з профорієнтації – Людмила Базюк ознайомила присутніх із усіма видами послуг, що надаються службою зайнятості, надала психологічні поради щодо  вибору майбутньої професії, ознайомила присутніх із нюансами праці неповнолітніх, а Марина Марула – розповіла про наслідки порушення чинного законодавства, у тому числі і неповнолітніми особами, при цьому застерегла присутніх від вчинення протизаконних діянь.

 

 

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

 

З нагоди Дня рятівника, фахівцем з профорієнтації Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмилою Базюк для учнівської молоді НВК «ЗОШ №3 – гімназія» було проведено ряд профорієнтаційних заходів. Так, учнівській молоді старших класів фахівець презентувала веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа», а дітям середньої школи було проведено цікаву та пізнавальну екскурсію.

Під час професіографічної екскурсії учні побачили аварійно-рятувальні автомобілі, мали змогу посидіти у їх кабіні, оглянути захисні костюми рятувальників та каски.Найбільше захоплення у дітей викликала можливість потримати брандспойт, приборкуючи уявну пожежу. Окрім ознайомлення дітей із особливостями професії рятувальника, увагу було акцентовано і навчанню учнів правилам безпечної поведінки.

Також, діти дізналися чому неможна бавитися із сірниками та до яких наслідків можуть призвести такі вчинки. Рятувальники нагадали всім присутнім, що у разі пожежі чи іншої небезпечної ситуації негайно потрібно телефонувати за номером 101.

Загалом екскурсія видалася дуже цікавою та пізнавальною залишивши у дітей безліч позитивних емоцій та вражень.

 

 

 

«Усвідомлений вибір професійного майбутнього – крок до успішної кар’єри»

Триває профорієнтаційна робота фахівців Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградского обласного центру зайнятості із учнівською молоддю міста та району. Основна мета заходів — допомогти учням у виборі майбутньої професії, проінформувати школярів про актуальні на ринку праці професії.

Так, фахівцем з профорієнтації, Людмилою Базюк для учнівської молоді 8-9х класів ОНЗ «Дмитрівська ЗОШ №2» і ОНЗ «Богданівська ЗОШ №1» було проведено профорієнтаційні заходи. Під час спілкування учніотримали багато нової та корисної інформації про професії, мали змогу дізнатись про навчальні заклади, в яких можна здобути освіту, а також – про підприємства, організації та установи, до яких можливо працевлаштуватись після закінчення навчання. Під час презентації присутні мали змогу не тільки ознайомитися з можливостями цього продукту, дізнатися, яким чином можливо скористатися послугами профорієнтаційного консультування, а й зареєструватися для проходження тестування.

Значну увагу було приділено питанню послуг, що надаються службою зайнятості зайнятому і незайнятому категоріям населення. За допомогою фахівця служби зайнятості, учні ознайомились із новими професіями, у тому числі такими, що є найбільш популярними в Інтернеті.

 

 

 

 

Безробітні Кіровоградщини мають змогу вивчитись на слюсарів-сантехніків у Одесі

 

Слюсар-сантехнік – професія широко розповсюджена та затребувана на всіх етапах будівництва, а також при експлуатації будівель і супровідних технічних систем.

Такі фахівці користуються величезним попитом на ринку праці. Лише по Кропивницькому зареєстровано близько 20 вакансій зазначеної професії. 

Ймовірність працевлаштування за професією слюсар-сантехнік досить висока. У переважній більшості ці фахівці без особливих ускладнень знаходять роботу на будівництві, заводах, що випускають санітарно-технічне обладнання, житлово-експлуатаційних конторах, а також на кожному великому підприємстві та в установі чи приватно.

6 вересня поточного року, на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Слюсар- сантехнік». Курс навчання триватиме 5,5 місяців.  

 Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Звертаємо увагу, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

 

 

 

За перше півріччя 2019 року знайшли роботу близько 8000 мешканців сіл Кіровоградщини

 

Протягом січня-червня2019 року послуги базових центрів зайнятості отримали 26,5 тис. зареєстрованих безробітних, у тому числі50,2% (13,3тис. осіб)мешканці сільської місцевості та 49,8% (13,2тис. осіб) жителі міських поселень.

Чисельність працевлаштованих за сприянням державної служби зайнятості становила 13172 особи, зокрема58,9%(7759 осіб)мешкали усільській місцевостіта 41,1% (5413осіб) проживали у міських поселеннях.

Для профілактики безробіття та пом’якшення дисбалансу на ринку праці державною службою зайнятості здійснюється професійна орієнтація громадян.

Усічні-червні2019 року профорієнтаційними послугами було охоплено 24,7 тис. осіб, які мали статус безробітного, зокрема 50,6% (12,5тис. осіб) з числа сільських мешканців та 49,4% (12,2тис. осіб) проживають у місті.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітних вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості протягом січня-червня2019 року професійне навчання проходили 3940 безробітних, з яких 73,8% (2907осіб) мешканці сільської місцевості та решта (1033 особи) жителі міських поселень.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру у січні-червні           2019 року взяли участь 6042 особи, з них 59,8% (3613 осіб) мешканці сільської місцевості та 40,2% (2429 осіб) жителі міста.

Станом на 1 липня 2019 року статус безробітного мали11,1 тис. осіб, зокрема 41,4% (4,6 тис. осіб) сільські мешканці та 58,6% (6,5 тис. осіб) мешканці міських поселень.

 

Лікувальні заклади області потребують понад 30 медсестер

 

Медичні та освітні заклади області потребують 34 сестри медичні за такими посадами: сестра медична, сестра медична операційна, 3231(9), сестра медична з фізіотерапії, сестра медична з лікувальної фізкультури, сестра медична з косметичних процедур та сестра медична з дієтичного харчування.

Своїм працівникам лікувальні заклади області готові платити від 4200 до 4456 гривень.

Наразі медсестри потрібні  у таких районах:Благовіщенський (Благовіщенська центральна районна лікарня), Долинський (КДНЗ № 4 «Казка», ППЗотікова Олена Вікторівна), Маловисківський (КНП «Маловисківська станція переливання крові Кіровоградської обласної ради», Лозуватська сільська рада, Маловисківська центральна районна лікарня), Олександрійський (Добронадіївська сільська рада Олександрійського району Кіровоградської області, КП «Дитяча міська лікарня») та Світловодський (Світловодська центральна районна лікарня, КНП «ЦПМСД Світловодської районної ради») райониКіровоградської області.

Також сестри медичні потрібні у лікувальних закладах Кропивницького району: Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 46 «Краплинка», КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 54 «Чебурашка», КЗ Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Ятранчик», КНП «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер» Кіровоградської обласної ради, КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської обласної ради», КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради», КНП «Обласний клінічний кардіологічний центр кіровоградської обласної ради».

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

 

 

 

 

Робота та дозвілля: у службі зайнятості Кіровоградщини молоді пропонують провести відпочинок з користю

 

Період літніх канікул кожна дитина старшого віку проводить по-різному. Хтось з підлітків відпочиває, хтось працює, а хтось, відпочиваючи, присвячує певний проміжок часу вибору майбутньої професії. Почати планувати свою майбутню кар’єру можна самостійно або за сприяння працівників державної служби зайнятості, які, зокрема, активно надають профорієнтаційні послуги у літніх таборах відпочинку.

Як знайти собі робоче місце? Очевидно, це питання цікавить частину школярів, які вирішили попрацювати під час літніх канікул.

Для ознайомлення з наявними вакансіями – пропонуємо завітати до найближчого центру зайнятості. Цю ж інформацію можна отримати на Інтернет-сторінці обласного центру зайнятості, яка адаптована не лише для доступу з персонального комп’ютера, а й зі смартфона.

Для тих, хто обирає своє професійне майбутнє і вирішив не втрачати час влітку – державна служба зайнятості надає можливість пройти комплексне профорієнтаційне тестування, що визначить основні психологічні якості. Слід додати, що профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить особі; оцінити власний потенціал і розробити стратегію кар’єрного зростання; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію. За результатами тестування формуються рекомендації щодо вибору професії, які особа може опрацювати самостійно або з консультаціями фахівців центру зайнятості. Тестування проводиться у он-лайн форматі на платформі з професійної орієнтації та розвитку кар’єри Інтернет-сторінки державної служби зайнятості. Для проходження тестування необхідно зареєструватись (із зазначенням власної електронної пошти). Консультації щодо тестування є можливість отримати в обласному центрі зайнятості за телефоном 32-28-41 або в місцевих центрах зайнятості.

Пропонуємо також завітати на сторінку обласного центру зайнятості у відеохостінгу Youtube, де розміщено анімаційний розважально-освітній серіал «Пошук Роботи», який готує шукача роботи до успішного проходження співбесіди, та є покроковою інструкцією з пошуку роботи своєї мрії.

Запрошуємо також ознайомитись з інформацією, викладеною на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook. Це і правова інформація для шукачів роботи, і приклади успішного працевлаштування, і профорієнтаційні ролики щодо найбільш затребуваних на ринку праці професії та інша корисна інформація.

Тож враховуйте наші рекомендації! Працюйте легально! Робіть правильний вибір майбутньої професії! Користуйтесь соціальними послугами державної служби зайнятості та використовуйте її Інтернет-ресурси!

 

 

 

Для вас є робота: у Знам’янці відкривається новий магазин, потрібні працівники

 

До Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості з проханням підібрати продавців продовольчих товарів в новий магазин, який незабаром відкривається у м.Знам’янка,звернулася ФОП Царенко І.С.

Тож, з метою оперативного задоволення потреб роботодавців в укомплектуванні вакантних робочих місць, фахівці міськрайонної філії організували міні-ярмарок вакансій за затребуваною професією.

Представник роботодавця Максим Царенко проінформував шукачів роботи про наявні вакансії, вимоги до працівників, умови праці та рівень її оплати, соціальні гарантії, якими забезпечується персонал тощо. «Зручне розташування магазину в центрі міста дає можливості без проблем та зі зручністю доїхати до місця роботи. Професія «Продавець продовольчих товарів» різнобічна. Працівник цієї  професії повинен любити свою роботу, бути ввічливим, бути зацікавленим у збільшенні прибутків торгівельного закладу, адже від цього залежать певні заохочення, премії й надбавки. Отже, основне завдання продавця — продати товар», — акцентув увагу присутніх М.Царенко.

У  ході зустрічі шукачі роботи отримали інформацію про діючу мережу торгівельних закладів, наявність вільних робочих місць, переваги та умови праці, заробітну плату та можливість підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.

З урахуванням вимог роботодавця на захід запрошено близько 15 шукачів роботи відповідного кваліфікаційного рівня, з них 12 пошукачів роботи були зацікавлені пропозиціями роботодавців, заповнили анкети претендентів на робоче місце, три особи пройшли співбесіду з роботодавцем з метою вирішення питання майбутнього працевлаштування.

Змістовим елементом заходу стало функціонування консультпунктів, де всі охочі мали змогу отримати роз’яснення щодо основних аспектів чинного трудового законодавства, а також юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням.

 

 

 

 

Жителі Дмитрівської сільської ради  дізнавались про послуги служби зайнятості

 

Днями директорка Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмила Компанієць провела робочу зустріч з головою Дмитрівської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Наталією Стиркуль. Керівники обговорювали шляхи подолання безробіття на селі, питання розвитку малого підприємництва у сільській місцевості, розмірковували про шляхи легалізації зайнятості. 

Серед питань й питання організації громадських робіт, які в умовах дефіциту підходящих вакансій та гострої конкуренції на ринку праці є одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, особливо селян. Ці роботи сприяють пом’якшенню ситуації на ринку праці або запобігти наслідкам безробіття, залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості.

Після зустрічі з головою громади директор міськрайонної філії поспілкувалася з мешканцями села. Під час спілкування була надана інформація щодо порядку реєстрації у службі зайнятості. Зазначила, що ті, хто шукає роботу, можуть скористатись сервісом електронних послуг — діє сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних». «Така електронна послуга дозволить зекономити час шукачів роботи. Скориставшись цією послугою, громадяни можуть записатись на прийом до фахівця для отримання консультації, перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи», – зазначила Л. Компанієць.

У той же час, Тетяна Фарбанець, заступник начальника  відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії, зустрілася з місцевими роботодавцями. Фахівець поінформувала присутніх про нові можливості служби зайнятості для роботодавців, а саме: запровадження «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості. Відтепер роботодавець має можливість переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме, скласти звітність, тощо.

Усі, хто завітав цього дня до сільської ради, мали можливість отримати консультації та роз’яснення з питань застосування чинного законодавства у сфері зайнятості населення, а також з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням та підбором кадрів.

 

 

Міні-ярмарок вакансій: на Знамʼянщині освітяни потребують бухгалтерів

 

 

У Знам’янській міськрайонній філії обласного центру зайнятості  на замовлення відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації, з метою оперативного укомплектування вільних робочих місць за професією «Бухгалтер», відбувся міні-ярмарок вакансій.

У заході взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віта Сидоренко, яка представила на розгляд шукачів роботи вакансії бухгалтера та головного бухгалтера. Вона повідомила, що  наразі потребують бухгалтерів: з нарахування заробітної плати, основним засобам та товарно-матеріальним цінностям тощо.

В. Сидоренко детально ознайомила учасників ярмарку з наявними вакансіями, режимом роботи, умовами праці, завданнями та обов’язками. Дала змістовні відповіді на всі запитання безробітних, провела співбесіди з можливими кандидатами на заявлені посади.

У результаті проведеного міні-ярмарку 2 особи зацікавилися запропонованими вакансіями, заповнили відповідні анкети та отримали координати для вирішення питання можливого подальшого працевлаштування. Також для підбору осіб на роботу, потрібні 4 бухгалтера та 1 головний бухгалтер.

 

 

«Захистити себе: як не потрапити то трудового рабства»

Серед низки заходів, що були проведені фахівцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, — семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», учасниками якого стали близько 10 осіб.

Під час проведення заходу фахівець з профорієнтації Людмила Базюк ознайомила учасників з ризиками, пов’язаними з нелегальною роботою, в тому числі, закордоном. Зокрема, присутніх було поінформовано про такі поняття як: «торгівля людьми», форми та методи вербування, примусова експлуатація людини, стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за межами нашої країни, види шахрайських схем при працевлаштуванні за кордоном. Також було акцентовано увагу на тому, що  в процесі нелегальної трудової міграції чи продажу людей, особи можуть бути залучені не тільки як жертви, але і в якості посібників, що тягне за собою кримінальну відповідальність.

Присутнім на семінарі було неодноразово наголошено про те, що працюючи неофіційно, особа не може належним чином захистити свої права: право на нормальні умови роботи; на відпочинок; вихідні; право на виплати в разі втрати працездатності та інше.

Таким чином, одним із основних обов’язків фахівців служби зайнятості є застереження та попередження шукачів роботи щодо небезпеки, яка може очікувати на них у разі нелегального працевлаштування як в Україні, так і за її межами.

 

 

Упродовж І півріччя 2019 року служба зайнятості працевлаштувала майже 9000 мешканців Кіровоградщини

 

За сприяння служби зайнятості у 2019 році міськрайонними  центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано 8914 безробітних громадян.

Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 33,6%. Також було працевлаштовано 3,9 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 3,9 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,9%.

 

 

У Кропивницькому кар’єрні радники відпрацьовували техніки активізації шукачів роботи

 

У Кропивницькому кар’єрні радники вчились аналізувати життєві ситуації шукачів роботи

 

Про ефективні методи спілкування з клієнтами, а також надання їм консультацій йшла мова під час тематичного короткострокового семінару для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

До проведення семінару долучилися Ганна Колєва, координатор центру медико-психологічної реабілітації КПП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» обласної ради та Ірина Радул, доцент кафедри практичної психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

Під час практичного заняття, що проводила Г. Колєва, слухачі відпрацьовували навички спілкування з демобілізованими учасниками АТО/ООС, членами їх сімей, та звернулися за допомогою до центру зайнятості.

За допомогою рольових ігор та ситуаційних завдань учасники тренінгу відпрацьовували навички встановлення контакту з відвідувачем центру зайнятості, створення доброзичливої атмосфери та довіри. Вчилися аналізувати життєві ситуації шукача роботи для визначення індивідуальних послуг, що допоможуть людині повернутися до трудової діяльності.

Під час тренінгу «Індивідуальна профконсультація: методика та особливості проведення», що провела  І. Радул, фахівці відпрацьовували мотиваційні навички, техніку активізації клієнтів, постановки відповідних запитань.

Захід організований у рамках співпраці обласного центру зайнятості з ДНЗ «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації».

Фахівці служби зайнятості проявили чималий інтерес  до тематичного тренінгу, отримали ґрунтовні відповіді на усі запитання, які їх цікавили, а також отримали практичні навички для подальшого застосування їх під час роботи з відвідувачами служби зайнятості.

Наприкінці  тематичного короткострокового семінару, його учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

 

 

 

 

Організація громадських робіт-суспільно корисна справа

Можливість отримувати допомогу по безробіттю й одночасно зарплату за участь у громадських роботах ­ – непоганий варіант для безробітного, що мотивує людину до праці, поліпшує її матеріальне становище та до того ж приносить користь як суспільно корисна справа.  Також на осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються соціальні гарантії — право на пенсійне забезпечення, виплата допомоги з тимчасової непрацездатності.

Так протягом поточного року  Знам’янською міськрайонною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості організовуються громадські роботи для безробітних за місцем проживання,  як по місту, так ї по сільських та селищній радах. Завдяки цьому проведено благоустрій населених пунктів, упорядковані меморіали та пам’ятники загиблим воїнам, проводилось інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та проводились роботи з екологічного захисту навколишнього середовища, тощо. За шість місяців в цих роботах прийняли участь 73 безробітних які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Загальна сума використаних коштів з місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття становить 278,9 тис. грн.  Також на серпень місяць Цибулівською сільською радою планується організація громадських робіт з  метою підготовки території населеного пункту  до проведення  фестивалю народної творчості «Чута-фест», який відбудеться  17 серпня на території «зеленої садиби» «Гайдамацька січ» с. Цибулеве. 

Враховуючи, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, центр зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

 

 

Стажування – дієвий шлях знайти роботу та працівника.

Сьогодні в умовах застосування інноваційних технологій виробництва та високотехнологічного обладнання, до працівників висуваються високі вимоги щодо їх професійних знань та вмінь. Тому такий вид професійного навчання безробітних, як стажування потенційного працівника безпосередньо на виробництві під керівництвом досвідченого робітника посів гідне місце в системі професійної освіти служби зайнятості. Стажування має на меті підвищення конкурентоспроможності та мобільності громадян на сучасному ринку праці та організовується службою зайнятості шляхом системної співпраці з замовниками кадрів – роботодавцями.

Гідним прикладом такої плідної співпраці стала організація стажування робітників за замовленням товариства з обмеженою відповідальністю ТОВ «Агропродукт». Це підприємство можна без перебільшення назвати підприємством європейського рівня, на якому постійно впроваджуються в роботу новітні технології виробництва продукції та сучасне обладнання. Тому якщо людина і працювала в ТОВ «Агропродукт», але минуло вже пів або рік, то її знання, професійні вміння вже дещо застаріли. Для того щоб робітник зміг знову повернутися до повноцінної роботи йому потрібно пройти стажування, пригадати забуте, повчитися новому.

Так протягом першого півріччя 2019 року за направленням Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості пройшли та проходять стажування в ТОВ «Агропродукті» понад 20 осіб. Це і тістороби, пекарі, лаборанти, халвомісильники, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі-ремонтники, водії автотранспортних засобів, електрогазозварники. Навіть з цього далеко не повного переліку професій можна зробити висновок про масштаб виробництва. Оволодівши потрібними знаннями та набувши потрібних практичних навичок під час проходження стажування, працівники з впевненістю приступають до роботи, маючи при цьому потрібний багаж сучасних знань та в перспективі гідний заробіток.

Тому можна без перебільшення сказати що стажування – дієвий спосіб знайти роботу та працівника. А від такої співпраці виграють всі: роботодавці мають кваліфікованих, озброєних сучасними знаннями та вміння працівників, робітники роботу та заробіток.

 

 

 

 

 

 

Є така почесна професія – захисник Батьківщини

Про зростання попиту і престижності військової служби за контрактом, матеріальне та соціально-правове забезпечення військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та пенсійне страхування йшла мова під час інформаційного семінару, щопройшов у Знам’янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Присутні дізналися про вимоги до кандидатів, а саме: призовний вік 18-50 років, освіта не нижча за повну середню, професійно-психологічні якості – придатні до військової служби, мають бажання проходити додаткову підготовку та ін.

«Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є: стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору; фізична готовність та психологічна стійкість кандидата на військову службу», — акцентувала увагу присутніх фахівець міськрайонної філії Наталія Бондаренко.

На семінарі йшлося й про те, що особи, які проходять військову службу за контрактом, можуть отримувати виплати за піднайом житла, а також після укладення другого контракту отримати безкоштовно вищу освіту та мають право на отримання пенсії незалежно від віку за вислугою років.

Н. Бондаренко ознайомила учасників заходу з переліком загальних спеціальностей Збройних Сил України зауважила, що на даний час існує також потреба в цивільних професіях таких як: водії автотранспортних засобів, кухарі, медичні працівники та ін.

Фахівець наголосила, що проходження військової служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати гідну заробітну плату та інші соціальні гарантії.

На семінарі, що приємно відзначити, поставали питання не тільки матеріальних переваг щодо служби в Збройних Силах України за контрактом а й думка, що служба в Війську завжди була і залишається почесною місією для громадян будь – якої держави.

 

 

Чужого горя не буває

Через розвиток подій у Криму та збройний конфлікт на сході країни більше двох мільйонів людей були змушені залишити свої домівки і почати нове життя. Після переїзду їм довелося одночасно вирішувати кілька складних завдань: шукати житло та роботу, а головне – вчитися не опускати руки за жодних обставин.

Чужого горя не буває, допомагають вимушеним переселенцям адаптуватися до нових умов життя державні установи соціального спрямування, громадські організації, волонтери.

       Тому зовсім не випадково нещодавно на базі Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості був проведений захід для внутрішньо переміщених осіб за участю громадської організації «Десяте квітня», представників від управлінь соціального захисту населення міста та району.

       Основна мета зустрічі – підвищити рівень правової поінформованості внутрішньо переміщених осіб. Кудря Володимир – юрист громадської організації «Десяте квітня», надав консультації з питань, пов’язаних із статусом переселенця,  а саме: про виплату адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів, судовий супровід окремих категорій справ. Також на заході було повідомлено про допомогу, яку можуть отримати громадяни від організації.

Олена Баланенко – начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, надала докладну інформацію про можливість пошуку роботи, електронні сервіси служби зайнятості, про можливість навчання та отримання ваучера, відкриття власної справи для внутрішньо переміщених осіб за сприянням служби зайнятості.

      Ця зустріч ще і ще раз нагадує, що чужого горя не буває, що є в нашій країні державні установи, громадські організації, просто небайдужі громадяни, які завжди готові прийти на допомогу, підтримати у важкий період життя. Та попри всі обставини, допомогти внутрішньо переміщеним особам успішно будувати своє життя.

 

 

 

Вже сьогодні: на Кіровоградщині кар’єрні радники допомагають охочим у професійному розвитку

 

Вже понад півроку в службі зайнятості реалізовується новий проект – інститут кар’єрного радника. Впровадження нового проекту, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів  України від 19 вересня 2018 року №792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», передбачає початок діяльності єдиного куратора для безробітних. Відповідно до зазначеної постанови, фахівець, який виконує функції радника, надаватиме допомогу клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи.

Саме кар’єрний радник буде узагальнювати майже всю інформацію по зареєстрованому безробітному, як з питань підбору роботи, так і щодо можливості формування та розвитку нових професійних навичок і компетентностей, які користуються попитом на ринку праці.  Таким чином, кар’єрні радники є індивідуальними консультантами осіб, які шукають роботу, та зареєстрованих безробітних у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Кар’єрні радники допоможуть клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше знайшла для себе підходящу роботу або змінила місце роботи, повернулася на ринок праці чи започаткувала власну справу.

Звернутись до кар’єрного радника можуть не лише особи, які бажають зареєструватися в службі зайнятості як безробітні, а і ті, хто потребує лише підтримки в управлінні своєю кар’єрою чи у професійному розвитку або має бажання змінити місце роботи. Подібні послуги надаються також приватними агентствами зайнятості чи приватними консультантами, але шукач роботи повинен віддати певну суму за надання відповідних послуг. Але отримання таких послуг у центрах зайнятості безкоштовне, і це є важливою перевагою для потенційних клієнтів служби. Особа, яка шукає роботу, може звернутися до будь-якого центру зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування і там їй будуть надані послуги відповідно законодавства про зайнятість.

Основним документом, у якому закріплюються взаємні права й обов’язки кар’єрного радника та зареєстрованого безробітного, є індивідуальний план працевлаштування.  В індивідуальному плані працевлаштування  зазначається комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та безробітний, а також строки виконання взаємних зобов’язань.

Індивідуальний план працевлаштування є договором про співпрацю. Ключовим є те, що безробітна особа та кар’єрний радник співпрацюють відкрито, узгоджуючи на початку співпраці свої очікування і наміри. Підписавши договір, громадянин підтверджує серйозність  своїх намірів, власну активну позицію для пошуку роботи або започаткування власної справи та готовність діяти, аби цього досягти.

 

 

 

Безробітним збільшено розмір допомоги

 

За інформацією Вероніки Шишкарьової, начальника відділу організації сприяння працевлаштуваннюобласного центру зайнятості, з 01 липня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 610 грн та 1630 грн.

Розмір допомоги не може перевищувати чотирикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб та бути меншим мінімального розміру, встановленого правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Такий мінімальний розмір на поточний момент складає 610грн(для осіб, які вперше шукають роботи, довгий час не працювали та деяких інших категорій безробітних) та 1630 гривень(для осіб, які отримують допомогу по безробіттю в залежності від страхового стажу).

Максимальний розмір допомоги по безробіттю складатиме 8028 грн.

Тривалість та розмір допомоги по безробіттю залежать від декількох чинників, серед яких і причина звільнення з останнього місця роботи, і тривалість страхового стажу в цілому та за 12 місяців до реєстрації як безробітного, і розмір заробітної плати.

Нагадуємо, що відповідно до норм чинного законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття застраховані особи мають право на допомогу по безробіттю. Таке ж право має молодь (особи віком до 35 років), яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійних чи вищих навчальних закладах, звільнилась із строкової військової служби і яка потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце (у разі реєстрації як безробітної особи).

 

 

 

Понад 70 кар’єрних радників допомагають безробітним Кіровоградщини знайти свій професійний шлях

 

Із січня 2019 року кар’єрні радники почали роботу в усіх міськрайонних центрах зайнятості та філіях Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Важливим елементом впровадження в Україні проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» є пілотування та впровадження в роботу служби зайнятості інституту кар’єрних радників. Адже в сучасних умовах виникає потреба розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності.

У міськрайонних центрах зайнятості та філіях Кіровоградського обласного центру зайнятості працює 73 кар’єрних радника.

Згідно до проекту, для кожного безробітного складається індивідуальний плани надання послуг та працевлаштування. Такий план буде спільною програмою дій кар’єрного радника та зареєстрованого безробітного, що міститиме спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечуватиме індивідуальний супровід і організацію надання послуг. Тобто кар’єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допоможе подолати їх.

 

 

 

 

 

Підприємства залізниці потребують слюсарів з ремонту рухомого складу

Вчора у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому були представлені вакансії: «токар», «машиніст електровоза», «помічник машиніста тепловоза», «слюсар з ремонту рухомого складу», «оглядач-ремонтник вагонів», та ін.
В заході взяли участь представники Локомотивного депо, Експлуатаційного вагонного депо Знам’янка. Роботодавці презентували свої підприємства, розповіли історію створення залізничних підприємств, чисельність працюючих, чим займається кожне із них, про умови праці, детальніше зупинились на кожній із запропонованих вакансій.
Ярмарок вакансій відвідали 22 особи зацікавлених у своєму працевлаштуванні. Під час проведення заходу виникали запитання щодо вимог, конкретних обов’язків до тієї чи іншої вакансії. Шукачам, яких зацікавили надані вакансії було запропоновано відвідати підприємства, де можна безпосередньо на робочому місці з’ясувати всі питання щодо працевлаштування.