Новини районного центру соціальних служб

24.10.2019

Черговий виїзд спеціалізованого формування

«Служба соціальної підтримки сімей»

24 жовтня 2019 року  Знам’янським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було забезпечено роботу спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сімей» на території Диківської сільської ради. Мета виїзду — виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг відповідно до виявлених потреб, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою/піклуванням.

Робота з сім’ями проводилась працівниками центру та залученим працівником Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Всього роботою охоплено 12 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 37 дітей. Санітарно-гігієнічні умови проживання трьох сімей визнано незадовільними, батьків попереджено про невиконання батьківських обов’язків належним чином та надано термін для виправлення ситуацій. За результатами роботи, одну сім’ю знято з обліку сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.