Новорічне свято для дітей, які потребують особливої уваги

На зимову пору з нетерпінням чекають усі малюки, адже саме взимку приходять найфеєричніші новорічні та різдвяні свята з Дідом Морозом та Снігуронькою, які обдаровують їх подарунками та солодощами.

Сьогодні таке свято відбулося для дітей воїнів-учасників АТО, дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують особливої уваги.

Святкова атмосфера казки зачарувала присутніх. Дітлахи водили хороводи біля ялинки, грали у веселі ігри, відгадували цікаві загадки, а, наостанок, малюки порадували присутніх своїми цікавими віршиками.

Дітей на святі вітали перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та радник голови райдержадміністрації з питань АТО В.Мухуров, вони побажали їм веселих канікул, радісно та цікаво зустріти Новий рік та Різдво.

Казкові дійства новорічних ранків не залишили байдужими ні дітей, ні батьків!

війпрок