Новорічні прикраси своїми руками

Що може бути краще новорічної або різдвяної листівки чи прикраси, виготовленої своїми руками? Такі подарунки зроблені з любов’ю і від усієї душі, вони завжди оригінальні, неповторні і несуть особливе тепло. А головне — вони дарують радість не тільки тим, хто їх отримує, але і тим, хто їх створює.

Саме виготовленням прикрас і листівок займались у перші дні нового року діти спільно з фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Так, фахівцем із соціальної роботи А. Нєізвєстною (Суботцівська сільська рада) та керівниками гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості Т. Марковською, О. Рудою було проведено майстер-клас по виготовленню паперового сніговика та ялинки з відбитків дитячих долоньок. Діти із захопленням обводили свої долоньки, вирізали та приклеювали їх. У результаті загальної роботи вийшов веселий сніговичок і ялинка.

Фахівець із соціальної роботи Н. Крячко (Цибулівська сільська рада) спільно з дітьми виготовляли Різдвяні листівки, поробки, малювали малюнки на тематику зимових свят, із яких планується зробити виставку у приміщенні сільської ради.

Прикрашати оселю своїми руками набагато приємніше ніж купувати готові прикраси у магазині, тому що ви отримуєте від цього процесу задоволення, і саме такий вид діяльності значною мірою розкриває творчий потенціал дітей, відкриває можливості для духовного, естетичного і художнього розвитку.

 

Прочитано 52 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh
війпрок