Новорічні свята у Знам’янському районі

02 січня 2018 року

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають люди.

Свято Нового року стало одним із найпоширеніших у сучасності, воно поєднало традиційні родинні зустрічі та народні гуляння всією громадою з неодмінними привітаннями та обміном подарунками.

Відзначаючи новорічні свята, працівниками клубних закладів району проведені святкові розважальні заходи для дітей, молоді, та жителів сіл Знам’янського району.

Для жителів села Богданівка відбулася новорічна ретро-дискотека, організована працівниками районного будинку культури.

У Трепівському будинку культури весело пройшло новорічне театралізоване свято з іграми та конкурсами. Для малечі дошкільного навчального закладу «Веселка» (с. Трепівка) проведений святковий ранок.

Працівниками Мошоринського сільського будинку культури була представлена новорічна вистава для дошкільнят «Пригоди», проведені новорічні привітання у будинку ветеранів, організований концерт «Новорічний зорепад» та масові гуляння в СБК.

Працівники Володимирівського та Саблінського сільських будинків культури провели новорічні ранки для дітей та новорічну вечірку для молоді «Свято до ранку», засідання клубу «Кому за…».

Під гаслом «Святкуємо Новий рік» пройшов захід у Дмитрівському сільському будинку культури.

Святковий новорічний вечір відбувся для жителів села Суботці.

Новорічний святковий концерт з ігровою програмою та дискотекою проведено у Цибулівському сільському будинку культури.

Працівниками Іванковецького сільського будинку культури проведена концертна програма «Рік Новий зустрічаймо!» та вечір відпочинку для жителів села.

Новорічний концерт та святкова дискотека засвітили вогні новорічної ялинки Пантазіївського сільського будинку культури.

У с. Диківка, біля центральної ялинки, відбулися масові гуляння «З Новим роком!»

Новорічний вогник для жителів села Казарня, святковий концерт «Новорічна ніч казкова» для жителів села Макариха та розважальна програма «З Новим роком!» для жителів села Сабліне подарували працівники закладів культури відповідних територій.

Під час проведення заходів зали сільських будинків культури наповнювалися дитячим сміхом, радістю і веселощами, а їх учасники отримали позитивні емоції, гарний настрій та незабутні враження