Новорічні та різдвяні подарунки дітям району від молодіжної християнської Асоціацієї із Ісландії «YMCA»

Доброю традицією в районі стала благодійна акція з надання новорічних та різдвяних подарунків дітям із малозабезпечених та багатодітних сімей, яку проводить молодіжна християнська Асоціацієя із Ісландії «YMCA» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Дух. Розум. Тіло.» та настоятеля храму преподобного Максима Сповідника (с.Суботці), митрофорного протоієрея Є.Г.Жабковського.

Щороку, напередодні зимових свят, громада Ісландії збирає новорічні та різдвяні подарунки для дітей України, які особливо потребують допомоги.

Іноземних гостей в приміщенні служби у справах дітей райдержадміністрації зустрічали заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак, працівники служби та діти зазначених категорій.

Волонтери з радістю спілкувалися з малечою, їх щирі усмішки та доброзичливість привертали дитячу увагу. Гості вручили дітям новорічні гостинці: теплі речі, іграшки та солодощі. Дитячій радості не було меж, яку вони особисто висловлювали під час спілкування, а мовний бар’єр допомагали долати перекладачі.

Наприкінці зустрічі гості відзначили, що дуже раді допомогти дітям України, що їх допомога є необхідною та жаданою.

 

Прочитано 37 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок