Обласна спартакіада серед держслужбовців

У селищі Олександрівка відбулася Х обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців місцевих органів державної виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів влади.

Змагання пройшли на стадіоні імені Миколи Шишки. Проводилися такі види спорту: настільний теніс, шашки, шахи, волейбол та міні-футбол.

Участь у цих змаганнях брав Знам’янський район. Щільність результатів команд та важливість командних видів спорту (більше очок було у загальний залік) загострили боротьбу за перші сходинки. Чимало залежало і від фортуни. Так, змагання з волейболу проводилися по олімпійській системі (на виліт) і команда зі Знам’янського району у першому матчі зустрічалася з майбутнім переможцем турніру, господарями. У напруженій боротьбі волейболісти зі Знам’янського району програли і залишили змагання. У міні-футболі теж із жеребкуванням не пощастило: потрапили до сильної групи, у якій суперниками були Олександрійський, Олександрівський район та Компаніївський райони. За підсумками матчів групового етапу команда зі Знам’янського району посіла третє місце у групі. Переможцем міні-футбольного турніру став Долинський район, який у фіналі переграв Олександрійський.

У змаганні з настільного тенісу друге місце, як серед чоловіків, так і серед жінок, посіли представники команда Знам’янського району: Сергій Костовський і Вікторія Ребар. У змаганнях з шахів серед чоловіків ще одну срібну нагороду здобув Віктор Слюсаренко. То ж загалом команда Знам’янського району завоювала три срібні нагороди і у загальнокомандному заліку посіла п’яте місце. Перше місце на цих змаганнях розділили Олександрійський та Олександрівський райони.

 

Прочитано 58 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh