Оголошення

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує:

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області

проводить набір на службу в поліції за посадами:

 • інспектор сектору реагування патрульної поліції;
 • поліцейський сектору реагування патрульної поліції;
 • поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння;
 • помічник чергового сектору реагування патрульної поліції;
 • поліцейський-водій сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення;
 • поліцейський ізолятора тимчасового тримання;
 • поліцейський відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання;
 • поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання.

З більш детальною інформація ви можете ознайомитися:

 • в інформаційному секторі центру зайнятості у куточку з інформацією про Національну поліцію;
 • на сайті Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області (http://nabir.np.gov.ua).

  

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області

проводить набір на службу в поліції за посадами:

 

 • інспектор сектору реагування патрульної поліції;
 • поліцейський сектору реагування патрульної поліції;
 • поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння;
 • помічник чергового сектору реагування патрульної поліції;
 • поліцейський-водій сектору логістики та матеріально-технічного забезпечення;
 • поліцейський ізолятора тимчасового тримання;
 • поліцейський відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання;
 • поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання.

 

З більш детальною інформація ви можете ознайомитися:

 

 • в інформаційному секторі центру зайнятості у куточку з інформацією про Національну поліцію;

 

 • на сайті Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області (http://nabir.np.gov.ua).

 

 

 

 

До уваги громадян!

В.о. начальника Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Ігор Віталійович Прохніцький проведе особистий прийом громадян 18 квітня 2017 року з 10 до 13 години в приміщенні Знамянського відділу поліції.

 

 

Працівники поліції закликають громадян виявляти пильність, аби не потрапити «на гачок» шахраїв

 

На території м. Знам’янка та Знамянського району почастішали випадки так званих «телефонних» афер та шахрайств, пов’язаних з розрахунками через мережу Інтернет. Правоохоронці вкотре звертаються до жителів Кіровоградщини з проханням бути обережними, дотримуватися порад, що допоможуть вберегти себе та своїх рідних від злочинних посягань.

Якщо вам телефонують невідомі, представляючись псевдоправоохоронцями, повідомляють, що з рідними сталася біда та пропонують сплатити певну суму коштів для вирішення проблеми – не поспішайте виконувати ці вимоги.

Обов’язково уточніть дані того, хто телефонує, його посаду, звання та підрозділ, у якому він працює, або ж попросіть передати трубку вашому родичу.

Негайно спробуйте зв’язатись з рідними, аби з’ясувати, де зараз вони перебувають.

У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані аферистами рахунки.

Терміново телефонуйте в поліцію та повідомте про подію.

У випадку, якщо ви вирішили скористатися послугами з купівлі-продажу товарів через Інтернет, обирайте тільки перевірені веб-ресурси.

Уникайте купівлі з попередньою оплатою, обирайте можливість розрахунку за товар на умовах післяплати через службу доставки чи поштове відділення.

Не повідомляйте інформацію про картковий рахунок чи платіжну картку, а також про персональні дані, через Інтернет.

Для оплати товарів (послуг) використовуйте окрему картку з обмеженим лімітом для унеможливлення її використання шахраями.

З метою збереження конфіденційності персональних даних та інформації про картковий рахунок, здійснюйте будь-які розрахунки через мережу Інтернет з власного комп’ютера.

У разі вчинення стосовно вас шахрайських дій негайно зверніться до відділення поліції з письмовою заявою, а також з повідомленням про скоєння злочину до адміністрації чи служби безпеки веб-ресурсу.

 

 

ogoloshennya 

 

 

Поліцейські нагадують: за «жарти» про замінування передбачено відповідальність

 

Згідно з чинним законодавством України за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачено покарання у вигляді різного строку позбавлення волі. За подібні вчинки дітей до адміністративної відповідальності буде притягнуто їх батьків.

У кожному випадку, обов’язково, для перевірки повідомлень про закладення вибухівки на місце події прибувають слідчо-оперативні групи, фахівці-вибухотехніки, кінологи, рятувальники, працівники медичних та комунальних служб, представники інших відомств. Поки спеціалісти витрачають сили і час на пошуки неіснуючих вибухонебезпечних предметів, хтось саме в цю мить може дійсно терміново потребувати допомоги.

Крім того, через «жарти» про замінування вимушено призупиняється діяльність навчальних закладів, установ, підприємств. Серед населення можуть поширюватися панічні настрої, неспокій, страх за власне та життя і здоров’я рідних.

Працівники поліції в чергове звертають увагу громадян – за подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.

За необдумані «жарти» дітей адміністративну відповідальність нестимуть їх батьки. Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

 

Правоохоронці радять виявляти пильність аби не стати жертвою грабіжників

 

Громадяни, які у вечірній час вирушають у справах, на прогулянки чи до розважальних закладів, як правило, повертаються додому вже затемна. Поліцейські радять бути особливо обережними у таку пору доби, щоб уберегтися від можливих нападів зловмисників.

Подібні злочини, зазвичай, трапляються у безлюдних і темних провулках, поблизу закладів відпочинку чи зупинок громадського транспорту, біля неосвітлених під’їздів та прибудинкових територій. У потерпілих грабіжники відбирають гроші, банківські картки, прикраси, мобільні телефони та інші пристрої.

Працівники поліції закликають громадян дотримуватись наступних порад, аби не стати жертвою зловмисників:

— насамперед, уникайте безлюдних, неосвітлених місць. У пізню пору краще обирати маршрут, де є рух транспорту чи перехожі; попросіть рідних або друзів за можливості зустріти вас;

— не демонструйте у громадських місцях, на вулицях значні суми грошей, коштовності та дорогі мобільні телефони;

— не носіть засоби зв’язку, готівку чи банківські картки у зовнішніх кишенях одягу;

— не викладайте мобільні телефони або інші гаджети на стіл чи будь-яке видне місце, коли перебуваєте у розважальних закладах. Не варто дозволяти незнайомим людям користуватися вашим телефоном під жодним приводом;

— не розмінюйте стороннім гроші на вулиці;

— користуючись банкоматом чи терміналом, намагайтеся, якомога ближче стояти до нього, щоб оточуючі не могли бачити, яку операцію ви проводите, або яку суму грошей знімаєте;

— будьте обережними, коли заходите у під’їзд будинку, де не працює освітлення. Нападник може навмисно вимкнути світло.

Якщо ви стали жертвою пограбування чи розбійного нападу, негайно телефонуйте за номером «102», або зверніться за допомогою до будь-якої установи, що знаходиться під охороною та має кнопку екстреного виклику поліції.

Дочекайтеся приїзду поліцейських, вкажіть точне місце події, напрям втечі нападника, його прикмети.

Запам’ятайте – від термінового повідомлення в поліцію залежить швидкість затримання зловмисників та повернення викрадених речей.

 

Увага розшук!

 

Знам’янським ВП ГУНП в Кіровоградській області розшукується безвісно відсутній Лобацевич Микола Володимирович, 05.03.1962 року народження, мешканець м. Знам’янка. Який пішов з дому і до теперішнього часу його місце перебування не відомо.

Шановні громадяни, якщо вам відомо місцеперебування гр. Лобацевич М.В. просимо повідомити чергову частину Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області за телефонами (05233) 2-20-94, 095-65-35-137, (102), або звертайтесь за адресою: місто Знам’янка, вул. Київська 25.

Лобацевич М.В.

 

 

Правоохоронці ведуть боротьбу зі стихійною торгівлею

Працівниками  Знам’янського відділу поліції систематично проводяться рейди по припиненню стихійної торгівлі на приринкових територіях та на вулицях міста. Боротьба з даним видом діяльності здійснюється шляхом попередження, проведення профілактичних бесід та роз’яснення громадянам про неприпустимість реалізації продуктів харчування у невстановлених законодавством місцях

Звертаємося до мешканців міста та району, не купуйте продукти у невстановлених місцях, проявіть свідомість, розумну обережність та пильність

 

Працівники поліції попереджають, що за порушення правил дотримання тиші в населених пунктах і громадських місцях передбачено адміністративна відповідальність

Правоохоронці нагадують, що всі громадяни маємо право на спокійний відпочинок в нічну пору доби, це передбачено Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Зокрема в статті 24 цього закону зазначається: «У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об’єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів». Але зауважимо, що в Законі зазначається, при необхідності проведення ремонтних робіт у святкові та неробочі дні, це можливе у випадку попередження та згоди мешканців усіх прилеглих квартир. При цьому «шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм цілодобово».

У випадку не дотримання даних вимог, необхідно звернутися до Знам’янської міської ради, для передачі даного повідомлення до санітарно-епідеміологічної служби, працівники якої вимірюють чи перевищує шум допустимі санітарні норми, також до працівників поліції. В разі перевищення допустимих норм, правоохоронцями буде складено протокол про адміністративне правопорушення передбаченого статтею 182 Кодексу України про адміністративне правопорушення «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, що тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян — суб’єктів господарської діяльності — від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

 

Звертаємо увагу, що дозвільною системою Головного управління національної поліції в Кіровоградській області поновлено роботу з прийому громадян з питань, що стосуються дозвільної системи

Власники зброї та засобів самозахисту які з причини не врегулювання на законодавчому рівні питання видачі дозволів на придбання, зберігання, носіння зброї, не змогли своєчасно звернутися до дозвільної системи, можуть звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції, з метою урегулювання цих питань.

Нагадуємо, що згідно Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом МВС України від 21 серпня 1998 року № 622 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.10.1998 за №637/3077, для одержання громадянами дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї подаються такі документи:

 • Заява щодо видачі дозволу;
 • Заповнена картка-заява;
 • Медична довідка (крім охолощеної зброї);  
 • Довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування (крім охолощеної зброї); 
 • Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;
 • Копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України.

Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо).

З приводу отримання дозволу на придбання, зберігання зброї та отримання необхідної консультації звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

 

 

 

 

Увага, розшук!

CupochkinaЗнам’янським ВП ГУНП в Кіровоградській області розшукується безвісно відсутня Ципочкіна Раїса Дмитрівна, 01.07.1955  року народження, мешканка Кіровоградської області Знам’янського району с. Плоске.

06 січня 2016 року пішла з дому та до теперішнього часу не повернулася.

Шановні громадяни, якщо вам відоме місце перебування гр. Ципочкіної Раїси Дмитрівни просимо повідомити Знам’янський відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області за телефоном 102, 05233-22094, 0956535137, або за адресою: місто Знам’янка, вулиця Київська 25.

 

 

УВАГА! РОЗШУК!

 

policiyaЗнам’янський відділ поліції ГУ НП України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину розшукує чоловіка на ім’я Олександр, раніше судимого, який веде бродяжницький спосіб життя. Тимчасово мешкав у селі сміттєзвалищі.

Прикмети особи: на вигляд 40-50 років, зріст 160-165 см, худорлявої статури, волосся темно-русяве, коротке.

Був одягнутий: чорна балоньєва куртка з капюшоном, штани чорного кольору.

 

Особливі прикмети: татуювання у вигляді павука на павутині між великим та вказівним пальцем правої руки.

Шановні громадяни, якщо вам відома будь-яка інформація про місце перебування розшукуваного, просимо повідомити за телефонами: «102», (05233) 2-12-80, 067-948-64-62; 099-67-14-110. Анонімність гарантовано.

 

 

До уваги громадян: про підозрілі предмети та підозрілих осіб повідомляйте у поліцію!

Правоохоронні структури області, у тому числі й органи Національної поліції, продовжують працювати у посиленому режимі, у зв’язку з подіями в Європі та ситуацією на Сході країни.

Вжито додаткових заходів щодо охорони публічного порядку та забезпечення безпеки громадян, особливо у місцях масового перебування людей.

Правоохоронці звертаються до жителів області з проханням виявляти пильність, інформувати органи поліції про залишені без нагляду речі, підозрілі предмети та осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру щодо можливості вчинення ними протиправних дій, за телефоном «гарячої лінії» ГУ НП України в Кіровоградській області (0522) 24-15-60 (цілодобово), 102, (05233)22-0-94, або за адресою: місто Знам’янка, вулиця Київська 25.

 

 

Працівники міліції закликають громадян виявляти пильність, аби не потрапити «на гачок» шахраїв 

На території області почастішали випадки так званих «телефонних» афер та шахрайств, пов’язаних з розрахунками через мережу Інтернет. Правоохоронці вкотре звертаються до жителів Кіровоградщини з проханням бути обережними, дотримуватися порад, що допоможуть вберегти себе та своїх рідних від злочинних посягань.
Якщо вам телефонують невідомі, представляючись псевдоправоохоронцями, повідомляють, що з рідними сталася біда та пропонують сплатити певну суму коштів для вирішення проблеми – не поспішайте виконувати ці вимоги.
Обов’язково уточніть дані того, хто телефонує, його посаду, звання та підрозділ, у якому він працює, або ж попросіть передати трубку вашому родичу.
Негайно спробуйте зв’язатись з рідними, аби з’ясувати, де зараз вони перебувають.
У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані аферистами рахунки.
Терміново телефонуйте в міліцію та повідомте про подію.
У випадку, якщо ви вирішили скористатися послугами з купівлі-продажу товарів через Інтернет, обирайте тільки перевірені веб-ресурси.
Уникайте купівлі з попередньою оплатою, обирайте можливість розрахунку за товар на умовах післяплати через службу доставки чи поштове відділення.
Не повідомляйте інформацію про картковий рахунок чи платіжну картку, а також про персональні дані, через Інтернет.
Для оплати товарів (послуг) використовуйте окрему картку з обмеженим лімітом для унеможливлення її використання шахраями.
З метою збереження конфіденційності персональних даних та інформації про картковий рахунок, здійснюйте будь-які розрахунки через мережу Інтернет з власного комп’ютера.
У разі вчинення стосовно вас шахрайських дій негайно зверніться до міліції з письмовою заявою, а також з повідомленням про скоєння злочину до адміністрації чи служби безпеки веб-ресурсу.

 

 

Правоохоронці застерігають: будьте пильними, аби не втратити свої заощадження

Шахраї вигадують різні способи для того, щоб видурити інформацію про банківські карткові рахунки, з яких у подальшому незаконно знімають кошти. Працівники міліції пропонують дотримуватися порад, які допоможуть убезпечити себе від протиправних посягань.
За жодних обставин не повідомляйте стороннім особам, що телефонують та представляються псевдопрацівниками фінансової установи, персональні данні чи будь-які відомості про банківську картку. Наполягайте на здійсненні необхідних операцій лише у відділенні банку.
Для оплати товарів (послуг) використовуйте окрему платіжну картку з обмеженим лімітом, що унеможливить її використання для зняття готівки шахраями.
Користуючись карткою, нікому не повідомляйте (у тому числі банківським працівникам) її пін-коду, а також спеціальних кодів, які надходять на ваш мобільний телефон задля підтвердження здійснення певних операцій.
Не повідомляйте інформацію про платіжну картку або картковий рахунок через мережу Інтернет, не розміщуйте номер мобільного, прив’язаного до банківської карти, не вказуйте особисту інформацію, яку можуть використати зловмисники для шахрайських дій.
Якщо ви загубили мобільний телефон або втратили сім-карту, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру банківські картки.
Зверніться до фінансової установи, аби дізнатися достовірну інформацію про послуги, які надаються за допомогою вашої картки та правила безпечного користування нею.
Обов’язково розкажіть про можливі шахрайства з банківськими картками своїм родичам, знайомим, друзям, аби вони були обережними та не потрапили «на гачок» аферистів.
У разі вчинення стосовно вас шахрайських дій – негайно зверніться у найближче відділення міліції за номером «102».

 

До уваги жителів Знам’янського району!

Міліція спільно з громадськістю посилила охорону правопорядку на Кіровоградщині. Відповідні заходи вжито для забезпечення безпеки населення області на виконання доручення керівництва держави та МВС України у зв’язку з ускладненням ситуації в країні.
На вулицях населених пунктів області збільшено кількість патрульних нарядів, до яких, окрім працівників міліції, також залучено представників громадських формувань.
Правоохоронці звертаються до жителів Знам’янського району з проханням виявляти пильність.
Про підозрілих осіб, невідомі предмети, що можуть бути схожі на вибухові пристрої, або залишені без нагляду речі, повідомляйте за «телефоном довіри» УМВС: (0522) 24-15-60 (цілодобово) або до найближчого відділення міліції за номером спецлінії «102».

 

 

Знам’янський міський відділ міліції повідомляє громадян про питання інформаційної безпеки

Згідно з рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, на території держави тимчасово заборонено трансляцію низки російських телеканалів, зокрема таких як «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия-24», «TVCI», «Россия-1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург-5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «LifeNews», «RussiaToday» та «РБК-ТВ».
Правоохоронці перевірятимуть у місцях масового відпочинку та скупчення людей, розважальних закладах факти незаконної трансляції заборонених каналів, зокрема, розповсюдження продукції для перегляду заборонених каналів, або пакетів програм, який містить заборонені телерадіопрограми, а також викриття осіб, які причетні до таких правопорушень.
Нагадуємо, що законодавством України за вчинення подібних правопорушень передбачено кримінальну відповідальність, зокрема статтею 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності) 382 (Невиконання судового рішення), 436 (Пропаганда війни) Кримінального кодексу України та інші.

 

 

Звернення начальника УМВС України в Кіровоградській області Анатолія Вітюка до мешканців міста та району

Зважаючи на те, що ситуація на Сході нашої держави залишається складною і напруженою, працівники органів внутрішніх справ Кіровоградщини несуть службу у посиленому режимі і роблять все можливе для того, щоб і в подальшому не допустити погіршення криміногенної обстановки в регіоні.
Сьогодні завдяки роботі, проведеній працівниками міліції, інших силових відомств, керівництва області та усім небайдужим громадянам, які мешкають тут, ситуація залишається контрольованою, а територія області – цілісною.
Недолугі спроби сторонніх «порядкувати» на нашій землі закінчилися гучними затриманнями та кримінальними провадженнями.
Хочу звернутися до усіх мешканців області, закликати до спільної роботи, яка сприятиме подальшому підтриманню миру та спокою на Кіровоградщині.
Ми просимо Вас більш уважно ставитися до людей, які вас оточують, при цьому виявляти толерантність, виваженість та взаєморозуміння. Якщо їх поведінка, одяг чи особисті речі викликають у вас підозру – негайно повідомляйте за телефонами спеціально створених «гарячих ліній», або телефонуйте «102».
Те саме стосується і підозрілих предметів, походження яких вам не відоме, а їх зовнішній вигляд викликає острах.
Однак, слід пам’ятати, що реагування на повідомлення про замінування передбачає алгоритм спільних дій кількох відомств. Включає в себе блокування низки комунікацій, руху транспорту та евакуацію людей. Не слід без необхідності створювати незручності, поширювати паніку серед населення та відволікати працівників міліції від виконання їх основних функцій. У кожному такому випадку проводиться ретельна перевірка, за фактами завідомо неправдивих повідомлень про замінування порушники притягуються до кримінальної відповідальності.
Сьогодні ми з вами повинні об’єднати зусилля для того, аби досягти спільної мети – не допустити погіршення ситуації, потурбуватися про стабільність та безпеку на Кіровоградській землі.

 

 

До уваги громадян!

З початку 2013 року, за ініціативи Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда України», функціонує всеукраїнська «гаряча лінія» для дітей та про дітей, яка діє за номером 0 800 500 225. Дзвінки на лінію безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій Україні, так із мобільних усіх українських операторів.
Основні теми з яких консультують на Національній «гарячій лінії» — насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також боулінг і безпека в Інтернеті.

 

 

Правоохоронці звертаються до мешканців міста та району з приводу недопущення вживання наркотичних речовин.

Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім – прірва. Крім того, нині серед молоді мають місце поширення лікарські засоби, ефедрин та його похідні.
Звертаємося до працівників аптечних кіосків та медичних закладів не продавати дітям та молоді зазначені вище лікарські препарати. Нехай за пігулками приходять їх батьки.
У зв’язку з тим, що в період літніх шкільних канікул переважна більшість дітей залишаються без нагляду дорослих, Міністерством внутрішніх справ України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо-2014», спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і стосовно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ.
Водночас закликаємо всіх небайдужих громадян з проханням уживати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності.
Давайте разом збережемо дітей.

 

 

Працівники міліції звертаються до громадян, з приводу недопущення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюну

У сучасних умовах значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів  особі,  яка  не  досягла 18 років.
Окремо інформуємо, що порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Наприкінці травня в загальноосвітніх навчальних закладах  держави розпочалися літні шкільні канікули. Упродовж дня більшість дітей знаходитиметься без нагляду дорослих.
Міліція звертається з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати  пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити й Вашій дитині. Адже дуже складно передбачити, що після цього може статися.