О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

 

Шановні роботодавці!

 

Нагадуємо, що до 01 лютого 2017 року підприємствам, установам та організаціями з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб необхідно надати до Знам’янського центру зайнятості «Інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»  за 2017 рік, відповідно до Порядку надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості, затвердженого  наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 р. № 271

За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А або  за телефонами:

2-11-67, 2-24-43.

 

 

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості запрошує на роботу провідного інженера з комп’ютерних систем

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища або технічна освіта за спеціальностями: інженер-програміст, інженер з комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництв, спеціаліст з програмного забезпечення автоматизованих систем, програміст системний, програміст прикладний, технік-програміст; освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, бакалавра, досконале володіння комп’ютерною технікою, інформаційними технологіями; навички адміністрування локальних комп’ютерних мереж.  

Довідки за телефонами: 2-34-78, 2-18-36.

 

 

 

З 14 грудня 2017 розпочала роботу “гаряча лінія” державної служби зайнятості за єдиним безкоштовним номером 0-800-50-99-66. Шукачі роботи та представники роботодавців мають можливість отримати інформацію стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації.

Разом із тим через «гарячу лінію» не можна буде отримати інформацію щодо виплат допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.

 

 

 

 

Знам’янщина приєдналася до всеукраїнської кампанії сприяння легальній зайнятості

 

Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), упродовж листопада-грудня, проводиться всеукраїнська широкомасштабна інформаційна кампанія, що передбачає чотири хвилі, кожна з яких спрямована на висвітлення ключових завдань служби зайнятості.

Перша хвиля – під гаслом «Живи та працюй в Україні! Державна служба зайнятості»;

друга хвиля – «Знайди роботу своєї мрії! Живи та працюй в Україні. Державна служба зайнятості»;

третя хвиля – «Шукаєш працівників? Тобі до нас! Державна служба зайнятості: живи та працюй в Україні»);

четверта хвиля – «Достойна легальна зарплата – гарантія розвитку бізнесу. Живи та працюй в Україні. Державна служба зайнятості».

Проведення цієї компанії зумовлене необхідністю активізувати у громадськості відчуття відповідальності за власне працевлаштування та розбудову нашої держави.

Це чудова можливість нагадати усім, що легальна зайнятість – це  впевненість у завтрашньому дні та  основа  соціальної захищеності працюючого населення.

 

 

Шановні роботодавці!

 

Доводимо до Вашого відома, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено конкурсний відбір проектів регіонального  розвитку, що здійснюються відповідно до Порядку проведення  конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 року № 827. Оголошення про конкурс розміщено на сайті Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua

Проекти можуть бути реалізовані за 5 програмами регіонального розвитку:

Інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність. Програми розміщено на сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2017/04/Programi-regionalnogo-rozvitku_do-postanovi-KMU_821.pdf.

Пропонуємо Вам скористатися можливістю прийняти участь у конкурсі.

 

 

Про розмір плати за видачу дозволів на застосування праці іноземця

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2013 року № 437 «Питання видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства» визначено, що розмір плати за видачу дозволу на застосування праці іноземця становить 4 мінімальні заробітні плати, розмір плати у 2017 році складає 6400 грн. Розмір плати на рік є фіксованим і не змінюється у зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

У разі, якщо окремі підприємства після 01.05.2017 року сплатили кошти у розмірі більше ніж 6400 грн (за 1 дозвіл), різниця підлягає поверненню на рахунок підприємства (на підставі листа-звернення підприємства).

 

 

До уваги учасників антитерористичної операції!

У центрі зайнятості Ви можете отримати безкоштовні профорієнтаційні послуги з вибору професії для навчання або місця роботи (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції»).

Щоб отримати консультацію зверніться до особистого консультанта, адміністратора залу або до фахівця з профорієнтації (робочі місця 1-11).

 

 

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ ТА ШУКАЧІ РОБОТИ!

Ви маєте можливість приєднатися до сторінок Кіровоградського обласного центру зайнятості  у соціальній мережі «Facebook», а саме сторінки «Кіровоградський обласний центр зайнятості», «Електронний кадровий клуб Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Сподіваємося,  що дана інформація зацікавить вас.

Дякуємо за співпрацю!

 

 

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує:

Пасажирське вагонне депо м.Миколаїв та Шевченківська вагонна дільниця Проводять набір на літні перевезення провідників пасажирських вагонів. Вводяться додаткові маршрути поїздів по Україні. Заробітна плата від 4000,00  гривень.

За довідками звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, або за телефонами: 2-11-67, 2-24-43, 2-37-80 

 

 

Реформування Державної служби зайнятості.

 

У рамках реформування Державної служби зайнятості розпочата реорганізація базових центрів зайнятості, вони будуть приєднані до обласних центрів  шляхом створення відокремлених підрозділів (філій).  Тим самим адміністративні функції будуть передані  до обласних центрів зайнятості , що розвантажить роботу фахівців  на місцях від додаткового документообігу.

Окрім економічного ефекту, зазначені зміни сприятимуть підвищенню якості послуг Служби, оскільки фахівці філій будуть зосереджені переважно на обслуговуванні та наданні послуг шукачам роботи, безробітним та співпраці із роботодавцями.  Також, за рахунок скорочення адмінперсоналу, буде збільшено кількість фахівців, які надають послуги населенню, фахівців з питань зайнятості, організації профорієнтації, профнавчання та фахівців по роботі з роботодавцями.

Паралельно із реорганізацією структури, Державна служба зайнятості спільно із  Мінсоцполітики вже завершує розробку законопроекту щодо змін до Закону України “Про зайнятість населення” та Закону “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”. Першочерговою зміною до законодавства є: перегляд вимог до підходящої роботи та посилення страхового принципу при призначенні допомоги по безробіттю.

Та не чекаючи відповідних законодавчих змін вже на сьогодні    запроваджено  нові форми роботи, а саме:

— кожен шукач роботи отримав можливість дистанційного навчання та навчання онлайн за допомогою освітнього проекту Prometheus;

— претенденти на нові робочі місця отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову;

— для стимулювання розвитку підприємництва спільно із міжнародними організаціями Державна служба зайнятості розробила та впроваджує проект краудфандингової платформи, яка дозволяє майбутнім підприємцям проходити навчання та отримувати кошти на відкриття власної справи;

      — запроваджені у роботу  відеорезюме,  онлайн-співбесіди, які полегшили процес пошуку роботи для людей.

Також  з   січня 2017 року  Державна Служба зайнятості вже запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом або отримання консультації до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості  www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

 Але  це лише частина великої модернізації Служби зайнятості. Вже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт ДСЗ. Цей інформаційний ресурс стане найбільшим майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції були залучені кращі міжнародні експерти, в тому числі — представники МОП і ООН. Сайт покликаний супроводжувати кар’єру людини протягом усього життя та дає можливість створювати особисті веб — кабінети.

 

 

 

 

Зміни в поданні звіту форми №3-ПН«Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»

З 01.02.2017 змінюється форма звітності щодо вакансій.

Звіт «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» подаватиметься до базового центру зайнятості незалежно від місцезнаходження, а центр зайнятості двічі на місяць уточнюватиме актуальність вакансій при особистій зустрічі, у телефонному режимі або через засоби електронного зв’язку Мінсоцполітики оприлюднив проект наказу (далі — Проект наказу) про внесення змін до наказу «Про затвердження форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядку її подання» від 31.05.2013 № 316 (далі — Наказ № 316), виклавши в новій редакції форму звітності № 3-ПН та Порядок її подання. Звіт подаватиметься за наявності у роботодавця  попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.  Суттєвих змін у цій формі звіту не відбудеться. Він може бути двох видів: первинним або уточнювальним. Первинна звітність подаватиметься з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії). Уточнювальна звітність подаватиметься в разі необхідності на заміну первинної та міститиме уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій та назви професії (посади). Окрім того, в розділі І звітності роботодавці не вказуватимуть: бажають заповнити наявну вакансію за сприяння центру зайнятості  чи наданий звіт має для центру зайнятості  лише інформативний  характер. Розділ ІІ «Коментарі до даних про вакансії» жодних змін не зазнає.

Бланк звіту «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» додається.

 

 

 

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг, основними з яких є:

 

  • Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.

 

Державна служба зайнятості володіє найбільшою базою вакансій та шукачів роботи в Україні. Інформація про вільне робоче місце розміщується в електронній базі вакансій Державної служби зайнятості, на стендах, Інтернет-сайті служби зайнятості та порталі «Труд» тощо.

 

·         Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців для конкретних робочих місць у навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України, безпосередньо на виробництві.

 

З метою вирішення кадрових потреб підприємств, установ та організацій у робочій силі, пропонуємо скористатись такою соціальною послугою служби зайнятості, як професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

Професійне навчання організовується державною службою зайнятості у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на виробництві. Відповідно до сучасних тенденцій розвитку ринку праці професійне навчання безробітних може здійснюватися на замовлення роботодавців як поточного, так і перспективного характеру.

 

·         Задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках при виконанні певних видів робіт.

 

У разі виникнення на підприємстві потреби у виконанні певного обсягу робіт, що передбачає залучення додаткової робочої сили, Державна служба зайнятості допоможе підібрати тимчасових працівників з числа осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості.  

З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці укладають в письмовій формі строкові трудові договори. Фінансування організації робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

 

·         Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Державна служба зайнятості здійснює компенсаційні виплати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцям, що працевлаштовують на нові робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного. Компенсація єдиного соцвнеску здійснюється і суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості, на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

·         Компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

Державна служба зайнятості здійснює компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів тривалістю не більше шести календарних місяців, за умови збереження гарантій зайнятості такої особи протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у два рази.   ·         Здійснення комплексу спеціальних заходів у ситуації запланованого вивільнення працівників. 

З метою пом’якшення негативних наслідків масового вивільнення працівників, що відбувається в разі скорочення штатів з причин реорганізації, закриття структурних підрозділів або банкрутства підприємства, службою зайнятості спільно з органами влади, роботодавцями і профспілковими організаціями здійснюється комплекс спеціальних послуг щодо осіб, які підлягають вивільненню: проведення консультування працівників щодо їхніх прав і державних гарантій соціального захисту, організація профнавчання і сприяння підприємництву та самозайнятості, допомога в пошуку і підборі підходящої роботи,  допомога по частковому безробіттю.

 

·         Надання допомоги по частковому безробіттю. 

В умовах, коли через проблеми в економіці на підприємствах зменшуються обсяги виробництва, затримується виплата заробітної плати, працівники перебувають перед загрозою звільнення з роботи керівники підприємств стоять перед дилемою: як за складних умов господарювання не втратити найцінніший капітал і зберегти кваліфіковані кадри? Сьогодні такий вихід  є – треба скористатися механізмом надання допомоги з часткового безробіття.

Допомога по частковому безробіттю надається державною службою зайнятості підприємствам для виплати працівникам, у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу, у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин.

Виплати здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 ·         Підвищення конкурентоспроможності працівників підприємства на ринку праці  шляхом отримання ваучера для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації  Задля збереження кадрового потенціалу Вашого підприємства, адаптації працівників до вимог сучасного ринку праці Державна служба зайнятості пропонує окремим категоріям громадян скористатися правом на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності, визначених Кабінетом Міністрів України. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в межах видатків, передбачених на цю мету у бюджеті Фонду на відповідний рік. ·         Інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з  упровадженням певних норм законодавства про працю і зайнятість.  

Спеціалісти служби зайнятості надають пояснення або проводять консультації щодо додержання норм законодавства про працю і зайнятість, державного соціального страхування на випадок безробіття, у тому числі при вивільненні або звільненні працівників; використання праці іноземців; працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці; надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном тощо.

 

Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.

 

Запрошуємо Вас до Знам’янського центру зайнятості

за адресою: м.Знам’янка вул. Чайковського,13А

контактні телефони: 2-37-80, 2-24-43

Директор: Компанієць Людмила Вікторівна тел. 2-34-78

Нач. відділу: Саржевська Вікторія Володимирівна тел. 2-11-67

 

 

 

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує, що на Інтернет-ресурсі «Prometheus» (http://рrometheus. org.ua) – громадському проекті масових відкритих онлайн-курсів, відкрито безкоштовний онлайн-доступ до навчальних курсів з різних тематик від викладачів КПІ, КНУ, Києво-Могилянської академії, в тому числі курс «Підприємництво. Власна справа в Україні». З цього курсу ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
Телефони для довідок: 2-09-19, 2-00-31

 

 

 

Державна служба зайнятості та ВМГО «Українська Студентська Спілка» підписали Меморандум про співробітництво, який передбачає реалізацію проекту «Lingva Skills», що має на меті вивчення англійської мови на базі онлайн платформи зареєстрованими безробітними громадянами.

Для цього необхідно зробити кілька кроків:
1. Звернутися до центру зайнятості, де Ви зареєстровані як безробітний, з проханням включити Вас до програми безкоштовного навчання англійській мові Lingva.Skills;
2. Надати свою електронну адресу та ПІБ Вашому особистому консультанту-фахівцю з працевлаштування;
3. Отримати у координатора проекту від центру зайнятості персональний пароль для входу в систему (приблизно упродовж тижня). Пароль можна буде змінити в персональному кабінеті на сайтіwww.lsngva.ua
4. Пройти навчання на сайті Лінгва. Скілз (www.lsngva.ua). Навчання доступне у будь який зручний для Вас час. Ви самі корегуєте час та темп навчання. Базовий рівень знань не має значення.
5. Всі хто пройшов навчання (рівень А1-А2) отримують сертифікат.

Навчання безкоштовне.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
Телефони для довідок: 2-09-19, 2-00-31

 

 

 

 

Шановні шукачі роботи!

З метою покращення ефективності своєї самопрезентації, пропонуємо скористатися Інтернет-сервісами служби зайнятості та зробити запис свого відеорезюме.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
Телефони для довідок: 2-09-19

 

 

Підприємництво. Власна справа в Україні 

ПРО ЦЕЙ КУРС
Світ, який нас оточує, змінюється ледь не щодня. Ми тут, щоб залишити свій слід. Щоб змінювати світ на краще.
Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Переконані, цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.
Часто людей стримують такі внутрішні чинники: «в нашій країні це складно», «я не розуміюся на цьому», «в мене немає стартового капіталу». Але часто для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно лише отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес. Саме для цього ми і створили цей курс! З нього ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю.
Гості-лектори. Юридичні поради — Дмитро Гадомський, партнер Axon Partners. Маркетинг нового бізнесу — Дмитро Джеджула, партнер Маркетингового холдингу OSD Group.
Останній тиждень курсу — це історії успіхів і помилок молодих підприємців: Наталія Місник (кондитерська «Be My Guest»), Андрій Пелюховский (кав’ярні Розумна кава), Ярослав Каплан (квест-кімнати Escapequest), Лідія Суярко (магазини української косметики UA Krasa), Оксана Тимків (дитячі розвиваючі центри ABC club ), Юлія Савостіна (фестиваль Made in Ukraine).

ПРОГРАМА КУРСУ
1. Хто такий підприємець? Що вирізняє підприємця? Історії життя видатних підприємців.
2. Doing business в Україні. Від ідеї до бізнес-плану і бізнес-моделі.
3. Оподаткування бізнесу в Україні.
4. Юридичні аспекти – як захистити інтереси бізнесу.
5. Серцевина маркетингу. Як знайти місце на ринку.
6. Фінансова модель. Як оцінити інвестиції і прибуток.
7. Управлінські аспекти власної справи. Як сформувати команду.
8. Життєвий цикл підприємства та як досягнути розквіту.
9. Українські підприємці про свій шлях, помилки, поради та еволюцію поглядів.
10. Резюме курсу та висновки.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ
5 тижнів.

Крім курсу «Підприємництво. Власна справа в Україні» можна пройти навчання за наступними напрямками:
• Як створити стартап.
• Бізнес англійська.
• Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності.
• Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом.
• Фінансовий менеджмент.
• Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні.
• Основи оподаткування в Україні.

ПЕРЕВАГАМИ ПРОХОДЖЕННЯ ТАКОГО НАВЧАННЯ Є:
БУДЬ-КОЛИ – навчання відбувається у зручний час, відео-лекції, тести та формум доступні цілодобово;
БУДЬ-ДЕ – проходити курси можливо не виходячи з дому чи в дорозі, для цього необхідно мати доступ до інтернету;
БУДЬ-ЯКИЙ ПРИСТРІЙ – навчатися на комп’ютері, планшеті чи телефоні, сайт підлаштовується під будь-який пристрій;
БУДЬ-ХТО – навчання безкоштовне.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
Телефони для довідок: 2-09-19, 2-00-31

 

 

Шановні  шукачі роботи!

 

В Україні запроваджено механізм підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями (Постанова Кабінету Міністрів України №340 від 13 травня 2013 року), який дає можливість особам, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мають при цьому документального підтвердження, підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка — свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Роботодавці можуть в такий спосіб вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід.
Фінансування процедури підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи). Направлення на підтвердження кваліфікації особа отримує у будь-якому центрі державної служби зайнятості.
На сьогоднішній день реалізована можливість пройти процедуру підтвердження результатів неформального навчання для осіб за робітничою професією «Кухар 3-6 розрядів»

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості звертається до роботодавців, які проводять свою діяльність в сфері громадського харчування, ресторанного бізнесу, та мешканців міста і району з проханням повідомити про свою потребу в отриманні документів державного зразка за професією «Кухар» шляхом проходження процедури підтвердження.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.
Телефони для довідок: 2-09-19, 2-00-31

 

 

 

Шановні шукачі роботи!

 Знам’янський  міськрайонний центр зайнятості запрошує вас до участі в ярмарку вакансій, який відбудеться   22 вересня  2016 року о 10:00 годині , де ви зможете зустрітись з роботодавцями та вирішити питання свого працевлаштування.

Професії, за якими проводиться ярмарок вакансій:

  • водій автотранспортних засобів;
  • тракторист;
  • робітник з благоустрою;
  • кухар;
  • бармен;
  • офіціант;
  • кондитер.

Адреса та місце проведення:  вул. Чайковського,13-А,  ІІ поверх, каб. 201

 

 

Відповідальність безробітних

 за порушення законодавства про зайнятість населення

 та соціальне страхування на випадок безробіття

 

Стаття 36 Закону України

 «Про загальнообов’язкове державне

 соціальне страхування на випадок безробіття»

 

-застраховані особи, зареєстровані в установленому порядку як безробітні, зобов’язані своєчасно подавати відомості по обставини, що впливають на умови виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг.

 

-сума виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг застрахованій особі внаслідок умисного невиконання нею своїх обов’язків та зловживання ними стягується з цієї особи відповідно до законодавства України з моменту виникнення обставин, що впливають на умови виплати їй забезпечення та надання соціальних послуг.

 

— у разі виїзду особи, зареєстрованої в установленому порядку як безробітна, за межі України з метою працевлаштування чи здійснення іншої діяльності, спрямованої на отримання прибутку, така особа зобов’язана повідомити про це державну службу зайнятості.

 

— у разі припинення професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за направленням державної служби зайнятості без поважних причин або відмови працювати за одержаною професією (спеціальністю) із застрахованих осіб стягується сума витрат на професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації.

 

 —  незастраховані особи, яким виплачується забезпечення та надаються соціальні послуги за цим Законом, виконують обов’язки та несуть відповідальність, так як і застраховані особи.

 

 

 

пункт 6

Порядку реєстрації, перереєстрації

безробітних та ведення обліку осіб,

які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ

від 20.03.2013 №198

 

Особа під час подання заяви про надання (поновлення) статусу безробітного ознайомлюється з правами та обов’язками зареєстрованого безробітного.

 

 

частина друга статті 44

Закону України «Про зайнятість населення»

Зареєстровані безробітні зобов’язані :

 

— самостійно або за сприяння територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, здійснювати активний пошук робот, який полягає у вжитті цілеспрямованих заходів до працевлаштування, зокрема взяття участі у конкурсних доборах роботодавців;

 

-відвідувати територіальний орган центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, в якому він зареєстрований як безробітний у визначений і погоджений з ним час, але не рідше ніж один раз на тридцять календарних днів;

 

— дотримуватися письмових індивідуальних рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, зокрема брати участь у заходах, пов’язаних із сприянням забезпеченню зайнятості населення;

 

—          інформувати територіальний орган центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, протягом трьох робочих днів про обставини припинення реєстрації, визначені у частині першій статті 45 цього Закону.

 

Відповідальність за достовірність поданих до центру зайнятості даних та документів, на підставі яких приймається рішення щодо реєстрації безробітного та призначення матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, покладається на зареєстрованого безробітного.

 

частина перша статті 34

Закону України «Про загальнообов’язкове

державне соціальне страхування на випадок безробіття»

 

  Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття має право стягувати кошти, виплачені особам, зареєстрованим як безробітні, у вигляді матеріального забезпечення на випадок безробіття та витрачені на надання соціальних послуг безробітним у разі встановлення факту їх отримання на підставі недостовірних відомостей, поданих особою.

 

розділ ІV

Порядку надання допомоги по безробіттю,

у тому числі одноразової її виплати для організації

безробітним підприємницької діяльності, затвердженого

наказом МСП №613 від 15.06.2015

Тривалість виплати допомоги по безробіттю скорочується на строк до 90 календарних днів:

недотримання письмових індивідуальних рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, а саме: невідвідування безробітним центру зайнятості, в якому він зареєстрований, у визначний і погоджений з ним час; невідвідування роботодавця упродовж 7 календарних днів відповідно до виданого направлення на працевлаштування на підходящу роботу; відмова від проходження професійного навчання у випадках, передбачених частиною другою статті 46 Закону України «Про зайнятість населення»; невиконання без поважних причин обов’язків за договорами про надання соціальних послуг відповідно до Законів України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», наданими безробітному в письмовій формі (з дня відвідування, під час якого з’ясовано недотримання рекомендацій, що були надані під час попереднього відвідування, або з дня призначеного відвідування особою центру зайнятості, узгодженого з безробітним, яке не відбулось

 

 

 

Пільги у сфері працевлаштування для учасників АТО

 

Для роботодавців, які створюють нові робочі місця і приймають на них безробітних з числа учасників антитерористичної операції, з’явилася можливість отримати компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску. Про це йдеться у Законі України № 1436-YIII «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення». Закон набуває чинності 30 серпня поточного року. Положення, прописані в ньому, дають нові важелі для пришвидшення пошуку роботи учасникам бойових дій у зоні АТО.

Закон передбачає повну компенсацію роботодавцю єдиного соціального внеску при працевлаштуванні за направленням служби зайнятості учасників АТО на термін не менше двох років. Крім того, за цією категорією безробітних закріплюється квота у 5% на підприємствах, установах, організаціях, де працює понад 20 співробітників.

На відшкодування ЄСВ можуть розраховувати підприємства та приватні підприємці, які не мають заборгованості зі сплати страхових внесків, не є банкрутами і проти них не порушена справа про банкрутство. Компенсація виплачується упродовж 12 місяців з дня працевлаштування безробітного.

До підписання вищезазначеного Закону право на компенсаційні виплати у разі працевлаштування учасників АТО мали виключно суб’єкти малого підприємництва, що вели діяльність у пріоритетних видах економічної діяльності та створювали для безробітних нові робочі місця. Внесені до чинного законодавства зміни дозволять збільшити число працевлаштованих учасників збройного протистояння. Адже завдяки новаціям значно розширюється коло підприємств, які, забезпечуючи новими місцями праці тих, хто на сході відстоював цілісність нашої країни, зможуть претендувати на отримання упродовж року державних преференцій у вигляді повернення витрат зі сплати ЄСВ.

 

 

 

Вас запрошує Консалтинговий центр Знам’янського міськрайонного центру зайнятості!

Закон України «Про зайнятість населення» передбачає стимулювання самозайнятості населення та підприємницької ініціативи, в тому числі шляхом надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням представників компетентних установ та організацій.

Ми організуємо безкоштовні консультації:
• з питань ведення бізнесу та його розвитку;
• щодо застосування нових управлінських технологій;
• з питань ідентифікації проблем та їх вирішення; 
• в галузі правового та економічного регулювання (ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності; податкове законодавство; пошук, відбір та прийом персоналу, оформлення трудових відносин; оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності тощо). 
Для того, щоб отримати бізнес-консультацію, запрошуємо звернутися до Консалтингового центру.

За довідками звертатись за тел.: (05233) 2-11-67, (05233) 2-37-80.

 

         
За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13А (каб.103,101,206) та за телефонами: 2-34-78, 2-18-36,            2-00-31, 2-11-67