Центри професійно-технічної освіти ДСЗ запрошують на навчання за професією «Оператор котельні»

Оператор котельні – професія широко розповсюджена та затребувана на при експлуатації опалювальних систем.

Такі фахівці користуються величезним попитом на ринку праці. Ймовірність працевлаштування за професією оператор котельні досить висока. У переважній більшості ці фахівці без особливих ускладнень знаходять роботу на будівництві, житлово-експлуатаційних конторах, а також на кожному великому підприємстві та в установі.

28 вересня, на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, стартує навчання за професією «Оператор котельні». Курс навчання триватиме 4,5 місяців.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна або базова загальна середня  освіта,
  • вік особи не менше 18 років,
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

безоплтана правова