Мешканці Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на одну з топових технічних професій

Професія електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж користуються великим попитом на регіональному ринку праці. Це й недивно, адже потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях та станціях технічного обслуговування тощо.

29 грудня поточного року, на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, розпочнеться навчання безробітних громадян за цією професією. Курс навчання триватиме 5 місяців.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна або базова загальна середня  освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

безоплтана правова