На Кіровоградщині «горе»-батьки сплатили близько 78 мільйонів гривень аліментів

Державні виконавці Кіровоградщини з початку року стягнули з безвідповідальних батьків 78 млн. грн. боргів з аліментів. Це відзначив керівник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області  Вадим Гуцул під час проведення прес-конференції.

«Новації першого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває справді приносять результати, незважаючи на сумніви скептиків. Наразі державні виконавці області вже стягнули близько 78 млн. грн. аліментів, що на 13 млн. грн. більше, ніж було стягнуто за весь 2017 рік», – проінформував Вадим Гуцул.

За його словами, відновлювати порушені права дітей допомагають різні способи. Зокрема,  йдеться як про арешт банківських рахунків, квартир, будинків чи автомобілів, так і обмеження боржників у їх правах. Відтак наразі понад 4 тисячі мешканців Кіровоградщини не мають можливості перетинати кордон України, полювати, користуватися зброєю і транспортними засобами.

я маю право
держслужба