На Кіровоградщині відкритими є 8 вакансій у банківських установах

Банківська сфера – одна з найважливіших галузей у кожній країні. Саме від стабільної роботи фінансової системи та банків залежать добробут населення та його впевненість у майбутньому. Робота в банківській сфері престижна та надзвичайно відповідальна, адже вона пов’язана не лише з фінансами, а й з довірою людей.

Наразі банківські установи Кіровоградщини потребують 8 фахівців. Так, працівники потрібні АТ «Сбербанк»,ВАТ «Петрівський Ощадний банк»,ПАТ «МЕГАБАНК».

Серед вакансій:керуючий відділенням, економіст, фахівець. Заробітна плата від 10 000 до 14 000 грн.

Фахівці потрібні у Кропивницькому, Олександрійському, Світловодському та Петрівському районах Кіровоградщини.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

безоплтана правова