Надважливе завдання: поради від служби зайнятості, як знайти свою першу роботу

Думаєте, що після закінчення навчання знайти роботу без зв’язків і досвіду неможливо? Державний центр зайнятості підготував поради щодо пошуку першого робочого місця:

• У резюме поки що не густо. Тому спробуй описати свої сильні сторони, адже молодість – це креативність, уміння швидко схоплювати нове та працювати в команді;
  • Якщо твоє студентське життя складалося не лише із зубріння конспектів, розкажи про це: можливо, ти був редактором самвидаву або лідером молодіжного уряду. Такий досвід може стати в нагоді твоєму майбутньому роботодавцеві;
  • Розкажи про знання іноземних мов, адже це, безсумнівно, твоя сильна сторона;
  • Розглядай своє перше робоче місце як інвестицію у власне майбутнє. Навряд чи тобі після вишу одразу запропонують керівну посаду із надвисокою заробітною платою.

І насамкінець пам’ятай: успіх супроводжує лише наполегливих. Тому не втрачай оптимізму, шукай і знайдеш! Це працює на всі 100%!

Якщо ж у вас виникають питання стосовно працевлаштування – не зволікайте, а хутчіш звертайтеся до найближчого центру зайнятості!

безоплтана правова