Попит та пропозиція на ринку праці Кіровоградщиниу розрізі професій

У розрізі професій найбільший попит роботодавців Кіровоградщини спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технічного устаткування і кваліфікованих робітників. Це трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії,  трактористи, машиністи (кочегари) котельної, оператори котельні, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, швачки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, монтери колії, токарі, дорожні робітники, електрослюсарі чергові та з ремонту електроустаткування, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, слюсарі-сантехніки.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники,  молодші медичні сестри, соціальні робітники, офіціанти, помічники вихователя, бармени).

Залишається високим попит на фахівців з досвідом роботи та професіоналів: бухгалтери, медичні сестри, вчителі закладу загальної середньої освіти, спеціалісти державної служби, вихователі, фахівці, економісти, агрономи, інспектори, лікарі загальної практики – сімейні лікарі, асистенти вчителя, вихователі дошкільних навчальних закладів, інженери, електрики дільниці.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових приміщень, вантажники, сторожа, двірники, комірники,  укладальники-пакувальники та робітники з благоустрою.

 

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Прочитано 1 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh