Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території в адміністративних межах Диківської сільської ради (за межами населеного пункту) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

ЗНАМ’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

Повна назва документа державного планування: Детальний план території в адміністративних межах Диківської сільської ради Знам’янського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту) на земельній ділянці орієнтовною площею 97,835 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств (далі – Детальний план).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:  Знам’янська районна державна адміністрація Кіровоградської області (далі – Знам’янська  РДА).

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення — 20 березня 2019 року на сайті Знам’янської РДА та триватиме до 22 квітня 2019 р.

дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 22 квітня 2019 року о 13:00 год. у селі Диківка Знам’янського району Кіровоградської області, вул. Шкільна, 1 у приміщені Диківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку, подати свої зауваження та пропозиції можна шляхом звернення до відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Знам’янської районної державної адміністрації Кіровоградської області за адресою: вул. Михайла Грушевського, буд. 17, каб. 31,                 м. Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 або за тел.  (05233) 2-20-28, сайт: inbox1@zn.kr-admin.gov.ua.

Відповідальна особа: начальник відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Бабіч Тетяна Миколаївна (контактні дані: inbox1@zn.kr-admin.gov.ua; тел.: (05233) 2-20-28.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується Детального плану: вул. Михайла Грушевського, буд. 17, каб. 31, м. Знам’янка, Кіровоградська обл.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Строк подання зауважень і пропозицій триває до 22 квітня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку

 

 

Прочитано 21 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh