Приписка до призовних дільниць 2018

З 15 січня 2018 року на Кіровоградщині почала проводиться приписка юнаків 2001 року народження до призовних дільниць, яка буде тривати протягом  січня-березеня. У поточному році в області підлягає приписці близько 4000 осіб, а у Знам’янському районі близько 200 осіб. Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки та вивчення особистих якостей.

Для приписки до призовної дільниці юнакам визначеної категорії необхідно особисто з’явитися до районного (міського) військового комісаріату за місцем постійного або тимчасового проживання, згідно затверджених і доведених до відповідальних осіб графіків, та подати необхідні документи. Після проходження усіх необхідних заходів громадянам України, приписаним до призовних дільниць, видаються посвідчення про приписку і роз’яснюються права та обов’язки, правила військового обліку та відповідальність за їх порушення. Не підлягають приписці до призовних дільниць громадяни України, які відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

Більш детальну інформацію з питань приписки можна отримати у військових комісаріатах, а саме Знам’янському ОМВК за адресою: м. Знам’янка, вул. Григорія Сковороди, 9, протягом робочого тижня з 9 до 18 години (кабінет №5).