Про оголошення конкурсу з відбору бізнес — проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки

У 2019 році буде здійснюватися реалізація Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки, яка затверджена рішенням Кіровоградської обласної ради  від 11 грудня 2018 року № 594.

Одним із важливих заходів даної програми є надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності на реалізацію бізнес-проектів. На ці цілі в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено 1 млн. грн.

Наглядовою радою Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області схвалено критерії відбору бізнес-проектів для отримання суб’єктами підприємництва фінансової допомоги.

Оголошення про відбір бізнес-проектів розміщено на веб-сайтах «Кіровоградщина бізнесова», департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та на сторінці facebook.com/rfppkr.

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області пропонує довести зазначену інформацію до суб’єктів підприємницької діяльності та розмістити її в засобах масової інформації.

cropped-logo_