Служба зайнятості долучається до реалізації проєкту «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки»

Днями, у приміщенні Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулася робота зустріч представників обласного центру зайнятості та керівника громадської організації «Фонд» Професійний розвиток» Євгенія Орехова.

«Одним із основних орієнтирів досягнення результатів діяльності організації є розвиток соціального діалогу, як основного інструмента формування сфери праці, підтримання комфортних умов та відносин на ринку праці, побудова якісних професійних взаємовідносин», –зазначив представник громадської організації.

Є. Орехов повідомив, що серед проєктів, які громадська організація реалізовує наразі є  проєкт спрямований на підтримку та сприяння працевлаштуванню вразливих мешканців Кропивницького та області, а також на підтримку підприємницької ініціативи, самозайнятості, мікропідприємництва та професійного зростання незайнятого населення «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки». Керівник громадської організації назвав міжнародних партнерів, які допомагають реалізовувати цей проект, напрямки їхньої діяльності та категорії громадян, якими вони опікуються.

Під час зустрічі  відбулось обговорення окремих аспектів співпраці, у т.ч. шляхом проведення спільних заходів, у т.ч. у режимі онлайн, для тих, хто шукає або хоче змінити місце роботи.

У свою чергу, Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості, повідомив, що обласний центр зайнятості має певний досвід співпраці з громадськими організаціями, які опікуються питаннями  зайнятості безробітних громадян, підвищенням їхніх професійних компетенцій на ринку праці,  а також реалізовують проекти, що спрямовані на розвиток підприємницької ініціативи безробітних громадян, у т.ч. учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

«Співпраця служби зайнятості та громадської організації «Фонд» Професійний розвиток» – це ще одна можливість допомогти незайнятим громадянам адаптуватися до сучасних умов ринку праці, яка відіграє значну роль у сприянні працевлаштуванні таких осіб», –зауваживв наостанок Б. Стоян.

Результатом зустрічі стало досягнення домовленостей, які сприятимуть реалізації активних програм сприяння зайнятості безробітних громадян.

безоплтана правова