У Міграційні службі Кіровоградщини запустили нову послугу

Районні підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області та центри надання адміністративних послуг у          м. Олександрія та с. Соколівському Кропивницького району, які надають послуги з оформлення біометричних документів, розпочинають надавати послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки вперше з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків надається безкоштовно. Таку послугу два в одному можуть отримати громадяни віком від 14 до 18 років.

Запуск послуги спрощує процедуру отримання послуг державних органів та заощаджує час: відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Управління ДМС  у Кіровоградській області

безоплтана правова