Як отримати 300 тисяч гривень на будівництво.

Програма «Власний дім» — на сьогодні єдина державна програма, яка дає можливість поліпшити умови проживання для сільських мешканців, які цього потребують. Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (надалі — Фонд)  працює в Кіровоградській області з 2000 року і за цей час  підтримано близько 400 сімей, які проживають зараз у своїх власних будинках придбаних або побудованих за кошти Фонду.

Нагадуємо, що кредит індивідуальному забудовнику надається на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або не повним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.

Сума кредиту визначається Фондом  з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування та граничного розміру кредиту в сумі:

300 тис. грн. – для спорудження нового житлового будинку;

150 тис. грн. – для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла;

200 тис. грн. – для придбання житла;

50 тис. грн. – для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

До 100 тисяч гривень —  для проведення заходів з енергозбереження, а саме: утеплення будинків (зовнішніх фасадів, теплова ізоляція покрівель та підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків), придбання та встановлення обігрівальних пристроїв і приладів;

До 100 тисяч гривень —  для проведення капітального ремонту житла.

Серед тих, кому надають кредит на будівництво першочергово, — учасники АТО та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», громадяни, які перебувають на обліку як внутрішньо переміщені особи, а також ті, хто вже розпочав будівництво.

Позичальник, який має трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або тих, що перебувають під його опікою/піклуванням), звільняється від сплати відсотків за користування кредитом. Не сплачують відсотки з початку й до закінчення особливого періоду і військовослужбовці, резервісти (з моменту призову під час мобілізації до закінчення проходження військової служби в особливий період).

Для отримання пільгового кредиту під 3% річних  на придбання, капітальний ремонт, добудову, реконструкцію та будівництво житлового будинку, проведення газо-водо-електромереж, а також отримання кредиту на альтернативне опалення Вам необхідно звернутися до Фонду та надати відповідний пакет документів. За більш детельною інформацією звертайтесь за адресою: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38 оф.25

Телефони: (0522) 24-46-93

098-377-97-01, 095-193-95-71

(05233) 7-43-22

БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ КОЖНІЙ РОДИНІ!