Який порядок виплати допомоги по безробіттю під час карантину?

Допомога по безробіттю виплачується не рідше ніж два рази на місяць, а за згодою безробітного – один раз на місяць.

Період, за який здійснюється чергове нарахування допомоги по безробіттю, обмежується датою, що передує дню:

• останнього відвідування безробітним центру зайнятості, де він зареєстрований (якщо центр зайнятості здійснює прийом громадян);
  • спілкування з кар’єрним радником телефоном чи іншим засобом зв’язку та підтвердження перебування в статусі безробітного (якщо центр зайнятості не здійснює особистий прийом громадян).

Остаточний розрахунок виплат допомоги по безробіттю здійснюється з урахуванням рішення про припинення виплат і включає нарахування за останній день відвідування центру зайнятості, що входить до визначеного періоду виплати.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

безоплтана правова