Запрошуємо на Покровський ярмарок

Запрошуємо на Покровський ярмарок,  який пройде у період 21 по 23 вересня 2017 року в рамках Міжнародної агропромислової виставки «AgroExpo-2017». Мета заходу — демонстрація аграрного, промислового, творчого та культурного  потенціалу  Кіровоградщини.

На ярмарку будуть представлені найкращі продукти від сільськогосподарських виробників та підприємств харчової промисловості області, сувеніри та вироби мистецтва, майстер-класи з народної творчості, конкурси та розваги для дітей та дорослих. 

Чекаємо на вас 21, 22 та 23 вересня за адресою: м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8. 

 Про Ярмарок

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Мурманська,8, виставковий комплекс «AGROEXPO»

Чому саме «Покровський ярмарок»?

Ярмарок в рамках виставки носить назву «Покровського  ярмарку», тому що здавна свято Покрови (14 жовтня за сучасним календарем, 1 жовтня за старим стилем) вважалося святом, пов’язаним з початком осінніх традицій. В Україні це свято широко відзначалось серед селян, увібравши в себе багато обрядів давніх слов’ян із осіннього циклу в ознаменування закінчення польових робіт.

Мета заходу: Демонстрація аграрного, промислового, творчого та культурного  потенціалу  Кіровоградщини учасникам та відвідувачам щорічної агропромислової виставки AGROEXPO — представникам всіх регіонів України, представникам Міністерства аграрної політики та продовольства України, іноземним гостям. Крім того, «Покровський ярмарок» сприятиме залученню до розвитку самобутності, культури, народних ремесел на Кіровоградщині.

Формат заходу: 

До участі у ярмарку запрошуються всі райони області та міста обласного підпорядкування (21 район та 4 міста).

Кожен район (місто) в рамках ярмарку представляє експозицію, що складається з таких розділів: 

  1. Продаж: 
  • Продаж промислових товарів: товарів народного споживання, сувенірів, виробів декоративно-ужиткового мистецтва тощо (компанії з районів, які виробляють продукцію для АПК виставляються окремо – в рамках експозицій підприємств);
  • Виставка підприємств харчової промисловості з продажем товарів: овочі, фрукти, м’ясо, риба, мед тощо. 
  1. Розваги:
  • Організація частування відвідувачів (кращий борщ, юшка, вареники тощо);
  • Концертна програма («візитівка району») тривалістю не менше 30 хвилин – для виступу на сцені виставки.
  1. Оздоблення:
  • Організація експозиції району (конкурс на кращу візуальну презентацію району);
  • Виставка народних промислів  (виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва, демонстраційне виготовлення сувенірів, або організація майстер-класів під час роботи ярмарку).

Нагородження учасників:

За результатами участі у «Покровському ярмарку» визначаються три райони (міста) переможця, що будуть нагороджені відповідними медалями та дипломами від Кіровоградської обласної державної адміністрації та організаторів виставки, а також подяками від Міністерства аграрної політики та продовольства та Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш». 

Крім того, буде визначено переможців у таких номінаціях:

— Конкурс караваїв «Сонце у тіст»

— «Найсмачніше частування»;

— «Найкраще оформлення експозиції»;

— За кращу презентацію району;

— Конкурс «Зелена краса»

— Конкурс на найсмачніші солодкі та солоні вареники «Свято вареників». 

Окремо в рамках «Покровського ярмарку» проходить конкурс на найбільший гарбуз — «Гарбуз-велетень». До участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі. Той, чий овоч буде важити найбільше, отримає супер-приз.

 

 

Прочитано 16 раз

cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh