Пам’яті Віктора Голого

01 червня 2017 року

У районному краєзнавчому музеї відбувся урок пам’яті, присвячений герою-земляку Віктору Голому, який загинув при виконанні військового обов’язку у зоні проведення АТО. На зустріч до школярів району завітали його дружина Юлія та син Мирославчик.

Директор музею О.Лутай повідала учням про справжнього патріота, історика, краєзнавця, свого колегу по музейній справі і просто хорошого, чуйного друга, чоловіка та батька – Віктора Голого. У своїх спогадах відзначила, що маючи дві вищі освіти, Віктор працював методистом з питань туризму в краєзнавчому музеї м. Знам’янка та викладав матеріал так, що це дійсно було цікаво для дітей різного віку. Історія для нього була способом самозаглиблення та самопізнання.

При житті Віктор стверджував, що вивчаючи історію, людина не тільки отримує інформацію та знання, а й відчуває потужний енергетичний зв’язок, силу духу і любові до рідної землі багатьох поколінь українців. Вона розуміє свою причетність до минулого та відповідальність за майбутнє.

Віктор загинув у боях під Дебальцевим 28 серпня 2014-го – прикривав відхід колони української військової техніки. Він та його побратими потрапили у засідку. Ціною власного життя В.Голий врятував бойових товаришів. За свій героїчний вчинок Віктор нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Герой похований у с.Плоске Знам’янського району.

Рідні героя поділилися спогадами, а маленький Мирославчик сказав, що багато знає про тата, який загинув на війні, щоб ми мали змогу жити у мирі на своїй землі. І що він, коли виросте, стане таким же воїном-козаком, як його татусь.

 

 

Прочитано 31 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh