Пам’яті Віталія Ліпика

24 травня 2016 року

Знам’янська районна державна адміністрація та районна рада висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким Віталія Ліпика – учасника антитерористичної операції, жителя с. Петрове, який помер 23 травня 2016 року в центральній районній лікарні від тяжкої хронічної хвороби.

Віталій Леонідович Ліпик народився 5 травня 1987 року, закінчив Петрівську загальноосвітню школу, отримав спеціальність електрика в професійному технічному училищі №3 м.Знам’янка, пройшов строкову службу у військах МВС. Працював ковалем у колійній машинній станції (КМС), робітником ФГ «Матвєєв», водоканалу.

З квітня 2014 по квітень 2015 року захищав незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції під м.Маріуполем у Донецькій області у прикордонній службі.

Тяжка хронічна хвороба забрала життя молодого, енергійного юнака. У захисника залишився малолітній син Артем, батько, сестра.

Вічна пам’ять про батька, сина, брата та побратима, Віталія Ліпика, залишиться в серцях рідних та близьких.

Неоціненний для України є подвиг солдата – В.Л.Ліпика, який у скрутний час, нежалкуючи свого життя і здоров’я, став на захист Батьківщини, її незалежності, суверенітету та терориторіальної цілістності.

Прочитано 101 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh