Перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак взяла участь у засіданні постійних комісій районної ради

08 листопада 2019 року

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, голова районної ради Сергій Макаренко, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

На розгляд комісій було внесено наступні питання:

 Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 377.

 Про внесення змін до програми оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 379.

Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на 2019 рік за перше півріччя 2019 року.

Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Знам’янського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2018 року № 564.

Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

Про   внесення   змін  до   рішення  районної ради від 14 грудня 2018  року № 566 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Про результати роботи комунальних підприємств Знам’янської районної ради.

Про затвердження списку присяжних Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області.

Про План діяльності Знам’янської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частки адміністративного приміщення.

Про прийняття до спільної власності  територіальних громад сіл Знам’янського  району Кіровоградської області об’єктів і  обладнання.

Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Знам’янської районної ради у новій редакції.

Про передачу легкового автомобіля з балансу  комунального некомерційного підприємства  «Знам’янський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Знам’янської  районної ради на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) Знам’янського району.

Про передачу зі спільної власності  територіальних громад сіл Знам’янського  району у комунальну власність Володимирівської  сільської ради легкового автомобіля.

Про внесення  змін  до  Програми  «Фінансова підтримка та розвиток  первинної медико-санітарної допомоги  на 2018-2019 роки», затвердженої рішенням  районної ради від 07 вересня 2018 року № 475.

Про затвердження фінансового плану  комунального некомерційного підприємства  «Знам’янський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Знам’янської  районної ради на 2019 рік у новій редакції.

Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Різне.

Детально обговоривши питання, члени комісії прийняли рішення щодо внесення даних питань на розгляд 38-ї сесії районної ради.

 

Прочитано 41 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh