Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осипенко провів засідання районної комісії

23 липня 2020 року

23 липня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осипенко провів засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в новій редакції від 01 червня 2020 року № 515) на порядку денному було розглянуто питання щодо визначення напрямів, об’єктів та заходів, на які буде спрямовано субвенцію у 2020 році.

Станом на 01 липня 2020 року на території району (крім ОТГ) проживають 56дітей віком від 16 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку, в т.ч. 1 дитина з інвалідністю.

Членами комісії визначено, що кошти субвенції будуть спрямовані на грошову компенсацію для придбання житла дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами з їх числа.

За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль іх виконання.

безоплтана правова