Підготовка до участі в Покровському ярмарку

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації О. Грінчак провела робочу нараду з питання участі району в Покровському ярмарку, який відбудуться 23 вересня 2017 в м. Кропивницький.

Під час наради О. Грінчак разом із начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури І. Чубін, начальником управління агропромислового розвитку Н. Чорною і начальником відділу культури і туризму О. Волчком та іншими спеціалістами структурних підрозділів районної державної адміністрації обговорили організаційні питання представлення району, участі у виставці і ярмарку сільськогосподарських і приватних підприємств та аматорів народного мистецтва.

За результатами проведеної наради Оленою Анатоліївною були дані відповідні завдання та доручення.

безоплтана правова