Підприємства району гідно презентували свою продукцію на Покровському Ярмарку та виставці «АгроЕкспо»

03 жовтня 2015 року

 

З 01 по 03 жовтня 2015 року в м. Кіровоград  відбулася національна виставка АгроЕкспо — найбільша виставка в Україні (загальна площа 75000 кв.м),  під час  якої було представлено різноманітну техніку, обладнання, насіння, засоби захисту рослин вітчизняного виробництва та іноземних брендів. Виставка в м. Кіровограді — єдина виставка в Україні, якою передбачена демонстрація техніки в польових умовах (демонстраційний полігон площею 6 га). Під час виставки здійснювався продаж техніки-експонатів та укладання договорів на її  продаж.

 

В вищезазначеній виставці прийняли участь представники району. Сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Лісовичок» (с.Володимирівка, Лісков М.Б.), було представлено яблука; ФОП Оврас О.С. «Велесів сад» (с. Цибулеве) пропонували відвідувачам саджанці дерев, ягідних кущів та продукцію садівництва.

Крім того, учасниками виставки були ДП «Чорноліске лісове господарство» та Знам’янське райспоживтовариство, які приймали участь в загальних експозиціях обласних підприємств.

 

В рамках програми  виставки представники району прийняли участь в панельних дискусіях «Розвиток агарного сектору до 2020 року» та «Нова інвестиційна політика в Україні — як виграти боротьбу за інвестиції». Під час дискусій було зазначено, що Україна може бути не тільки експортером зерна,  а й мати розгалужену схему виробництва продукції рослинництва, її переробку. В подальшому необхідно розвивати галузь тваринництва з заключним циклом переробки і виходити на світовий ринок з  кінцевою продукцією галузі сільського господарства і, таким чином, збільшувати валютний ресурс сільськогосподарських підприємств та збільшувати фінансовий потік інвестицій в економіку України.

 

З 02 по 03 жовтня  в рамках НАВ «АгроЕкспо» проходив Покровський ярмарок,  у якому 03 жовтня прийняв участь  Знам’янський район. Основним завданням ярмарки було задоволення попиту мешканців м. Кіровограда та області у сільськогосподарській продукції власного виробництва за цінами виробника. Крім торгівельних павільйонів, кожен район представляв свої творчі здобутки.

 

Знам’янський район представив виставку вишиванок, кераміки, живопису, вишиті ікони майстрів району: Явтушенко Миколи та Корнієнко Юлії, а також експозицію доробок «АгроКраса», за яку район отримав Диплом за почесне 2 місце в номінації «Зелена краса».

 

Участь у Покровському ярмарку взяли кращі сільськогосподарські підприємства району: ТДВ «Колос» (керівник Моцний В.К., с. Дмитрівка) – пропонували відвідувачам м’ясо свинини; ТОВ «Брассіка – 2010» (керівник Ковальов О.Ю., с. Іванківці) – пропонували капусту, перець, баклажани, буряк столовий; ФГ «Геркулес» (голова Ларіков Ю.М., с. Дмитрівка) продавали бажаючим м’ясо баранини; ФГ «Соснівське» (голова Лісков М.Б., с. Володимирівка) пропонували яблука. Представлена сільськогосподарська продукція була високої якості та  реалізовувалася за цінами, нижче ринкових.

 

Для  відвідувачів  в центрі  ярмарки  була встановлена  сцена, на якій, разом з  творчими  колективами  області,  успішно виступив Народний аматорський фольклорний  колектив  «Вишиванка» Суботцівського СБК . (кер В.Делістьянова, директор В.Куцов.)

Національну виставку АгроЕкспо відвідали керівники підприємств та мешканці району.

Прочитано 91 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh