Піклування про дозвілля дітей – обов’язок районної влади

03 листопада 2015 року

Для цікавого, здорового та безпечного відпочинку дітей села Володимирівка, за ініціативи голови Знам’янської районної державної адміністрації Ю.Гугленка на початку листопада було закінчено встановлення дитячого майданчику.

Майданчик був обладнаний в центрі населеного пункту. На відкриття завітали перший заступник голови райдержадміністрації С. Макаренко та керівник апарату райдержадміністрації О.Слюсаренко, також були присутні юні мешканці села з батьками, для яких поява такого майданчика не пересічна подія.

Тепер діти зможуть бавитись на майданчику, який обладнаний для відпочинку та фізичної активності дітей різного віку і призначений для вуличної експлуатації.

– Ми завжди пам’ятаємо, що найголовніше – це діти, вони наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, – наголосив перший заступник голови районної державної адміністрації С. Макаренко. – А для здорового розвитку їм необхідно гратися на свіжому повітрі. Тому керівництвом районної державної адміністрації було ініційовано встановлення цього майданчику. Ми і надалі будемо дбати про безпечне та здорове дозвілля дітей нашого району.

cropped-logo_