Питання підготовки до опалювального періоду – на особистому контролі у голови райдержадміністрації

13 вересня 2017 року

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов провів чергове засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2017/2018 року.

Станом на 13 вересня 2017 року заклади бюджетної сфери та комунального господарства району підготовлені до опалювального періоду 2017/2018 року на 90 % відповідно до планових показників.

Котельні комунальних підприємств сіл Суботці та Богданівка до опалювального сезону готові на 100%. Триває процес підписання угоди керівництвом Суботцівського СКП «Сількомунгосп» з НАК «Нафтогаз України» на постачання природного газу.

Заготовлено 1,4 тис. тонн протиожеледних сумішей для забезпечення проїзду в зимовий період, підготовлено 6 одиниць спеціалізованої техніки для прибирання снігу та посипання вулично-дорожньої мережі протиожеледними сумішами. Також, за необхідності, на договірних засадах залучається спеціалізована дорожня техніка суб’єктів господарювання усіх форм власності.

Вжиті необхідні заходи щодо безперебійної роботи систем життєзабезпеченя населення, сталої роботи комунальних підприємств, газопостачання, електроенергетики, дорожнього господарства та спеціалізованих служб цивільного захисту. Забезпечена готовність аварійно-відновлювальних бригад та необхідні запаси матеріалів для ліквідації можливих аварій у системах життєзабезпечення населення.

Стан розрахунків усіма категоріями споживачів за житлово-комунальні послуги та розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті природний газ та електричну енергію тримається на контролі.

Протягом опалювального сезону температурний режим у відділеннях Знам’янської центральної районної лікарні забезпечується блочно-модульною котельнею на твердопаливних котлах та трьома газовими топковими (інфекційне, стоматологічне, загально-терапевтичне з педіатричним відділення). На даний час відсоток підготовки котелень, теплових та водопровідно-каналізаційних мереж становить 100%. Проведений аукціон на закупівлю пелет для блочно-модульної котельні ЦРЛ.

Усі загальноосвітні школи до початку опалювального сезону будуть забезпечені необхідною кількістю палива. Станом на 13 вересня 2017 року завезено 87,4 тонн вугілля (потреба у твердому паливі на опалювальний сезон 2017/2018 року – 950 тонн). Проведені відкриті торги на закупівлю природного газу для навчальних закладів на період опалювального сезону.

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов наголосив на необхідності до 01 жовтня 2017 року заготовити не менше 40% від потреби на опалювальний сезон запасів усіх видів палива для котелень закладів соціальної сфери та завершити необхідні ремонтні роботи приміщень бюджетних закладів району.