Питання стану надання субсидій та роботи щодо захисту прав та законних інтересів неповнолітніх розглянуто на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації

23 травня 2016 року

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Розпочинаючи нараду Олександр Сергійович відзначив, що в неділю Знам’янський район був гідно представлений на ХХV Всеукраїнському фестиваль-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів». За високий художній рівень виконавської майстерності творча делегація нашого району отримала диплом. Голова районної державної адміністрації О. Лукашов подякував всім, хто долучився до цієї події та побажав творчого успіху.

На нараді начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації А.Іванова проінформувала присутніх про стан надання  житловимх субсидій в районі.

Так, у 2015 році 1034 домогосподарствам призначено субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 1688,3 тис. грн. та 2878 домогосподарствам  для відшкодування витрат на оплату управління багатоквартирним будинком, користування житлом або його утримання та комунальних послуг на 20717,6 тис. грн.

У 2016 році автоматичному призначенню підлягають 3057 справ без звернень громадян, крім того до управління соціального захисту райдержадміністрації надійшло додатково 552 заяви.

Станом на 19 травня 2016 року призначено субсидію на тверде паливо та скраплений газ 877 сім’ям, виплачено 654 сім’ям на суму 1048,9 тис. грн.

Субсидію на житлово-комунальні послуги призначено 1103 сім’ям.

Станом на 01 травня 2016 року користуються субсидією 2835 сімей, яким нараховано субсидію на суму 33278,0 тис. грн., перераховано на організації, що надають комунальні послуги – 22000,3 тис. грн.

 — Субсидії повинні отримати всі домогосподарства, жителі району мають відчувати суттєву підтримку держави, — підкреслив голова райдержадміністрації О. Лукашов.

Олександр Лукашов приділив особливу увагу і питанню щодо стану роботи  із захисту прав та законних інтересів неповнолітніх. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації В.Ганул повідомила, що у 2016 році проведено 10 профілактичних рейдів, за результатами яких на облік до служби  поставлено 56 дітей із 28 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Працівниками служби спільно із виконкомами сільських рад проводиться постійна профілактична робота із батьками цих сімей.  На даний час службою за участю відповідних структур райдержадміністрації та виконкомів сільських рад проведено 49 обстежень умов проживання дітей в таких сім’ях.

Із дітьми, схильними до правопорушень, які перебувають на обліках в загальноосвітніх школах та сільських радах, під час виїздів проводиться профілактична робота.

Протягом 2016 року набули статусу дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, 5 дітей, із них: 5 — влаштовано під опіку.

 — Захист дітей — це одне з найважливіших завдань органів виконавчої влади та велика відповідальність, адже вже завтра ці діти будуть розбудовувати нашу країну, — наголосив О.Лукашов.

Також, В.Ганул ознайомила присутніх із заходами що відбудуться до Дня захисту дітей в районі.

За результатами розгляду питань наради голова райдержадміністрації О.Лукашов надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністарції, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Прочитано 85 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh